۷ قانون جدید برای از بین بردن چربی!

از بین بردن چربی و وزن اضافه | همیشه دوست داشته اید تمرینات قدرتی را آغاز کنید اما نمیدانید از کجا شروع کنید؟ با مطالعه این هفت قانون، اصول تمرین کردن را یاد بگیرید.

با ما همراه باشید تا راه های از بین بردن وزن اضافی و چربی های بدن را بررسی کنیم :

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

اول از همه بدن خود را گرم کنید.

شما ممکن است در مورد اهداف تمرینات قدرتی خود هیجان زده باشید، اما قبل از این که شروع به تمرین کنید، ابتدا تعدادی حرکت برای بالابردن ضربان قلب و گرم کردن بدن خود انجام دهید. چون عضلات گرم تر انعطاف پذیری بیشتری دارند و راحت تر کار می کنند. بنابراین، گرم کردن بدن نه تنها احتمال آسیب دیدگی را کاهش می دهد، بلکه باعث می شود وزنه بیش تری بزنید و تمرینات موثرتری داشته باشید!

با یک فرد حرفه ای کار کنید.

راه دیگری برای جلوگیری از آسیب دیدگی: اجازه دهید یک فرد حرفه ای طرز انجام صحیح حرکات را به شما نشان دهد. صرف نظر از این که با دستگاه کار می کنید یا وزنه آزاد می زنید، داشتن مربی شخصی در ابتدا برای اصلاح فرم و تکنیک شما بسیار مهم است. تکنیک وزنه زدن نادرست، می تواند منجر به فشار و آسیب های مفصلی شود که شما را از ورزش دور نگه میدارند. شما می توانید با مراجعه به باشگاه ورزشی کلینیک پزشکی ورزشی راشا از تمامی خدمات این باشگاه بهره برده و به سلامت خود کمک کنید .

 بهترین کلینیک لاغری اصفهان | ۷ قانون برای از بین بردن چربی! .

فقط وزنه های سبک را بلند نکنید.

این به معنی بلند کردن وزنه های سنگین نیست. منظوراز این جمله این است که اگر زنی هستید که به شما گفته شده است وزنه های سبک در تعداد دفعات زیاد بلند کنید، این آموزش را فراموش کنید و آموزش دیگری را یاد بگیرید: با بلند کردن وزنه های سنگین، شما آرنولد شوارتزنگر نخواهید شد و اندامتان مردانه نخواهد شد. فقط قوی تر می شوید، لاغر می شوید و اندام های خود را بهبود می بخشید!

تمام بدن را هدف قرار دهید.

شما ممکن است دوستان وزنه برداری داشته باشید که بعضی از روزهای تمرین خود را به قسمت خاصی از بدن مثل “روز پاها” یا “روز اندام های تحتانی”محدود می کنند.هیچ دلیلی برای تقسیم تمرین به روزهای خاص و قسمت های خاص وجود ندارد مگر اینکه شما بدنسازی هستید که به دنبال تقویت عضله ای خاص می باشد.از سوی دیگر، تمرینات کامل بدن ، به شما کمک می کند سریع تر به اهداف تناسب اندام خود برسید.

استراحت کردن را فراموش نکنید.

ورزش روزانه ممکن است به شما کمک کند که به رفتن باشگاه عادت کنید، اما همچنین می تواند منجر به جراحات فوق العاده ای شود. هر چند روز، به عضلات خود برای بازیابی فرصت بدهید. به این ترتیب نسبت به زمانی که به عضلات خود استراحت نمی دهید، درد کمتری تجربه خواهید کرد و حتی ممکن است سریع تر نتیجه بگیرید.

مغز خود را تمرین دهید.

بلند کردن وزنه فعالیتی فیزیکی است، اما قطعا دارای بعد ذهنی قابل توجه ای است. ممکن است انجام کامل یک مجموعه تمرین بسیار سخت باشد. چند راه مختلف برای رسیدگی به این مسئله وجود دارند. برای بعضی از افراد انجام منظم تمرینات دشوار است.

دیگران ممکن است تصمیم بگیرند تمرکز خود را با مراقبه کردن در خارج از زمان باشگاه، افزایش دهند. صرف نظر از طرز فکر شما در مورد جنبه های روانشناختی وزنه زدن ، ایده خوبی است که گوشی خود را داخل کمد ترک کنید و به سالن تمرین نبرید، از دوستان خوش صحبت خود فاصله بگیرید و خودتان را در حال انجام موفق تمرین تجسم کنید.

بهترین کولتک اصفهان  | 
۷ قانون برای از بین بردن چربی! .

تمرینات کوتاه انجام دهید.

انجام تمرینات طولانی مدت طی یک روز سخت است. در عوض وزنه ها را افزایش و تعداد تکرارها را کاهش دهید و سعی کنید برای بالابردن ضربان قلب و تبدیل تمرین به جریان قلبی عروقی، زمان استراحت بین هر دور از تمرین ها را کاهش دهید.

 

در باشگاه ورزشی راشا می توانید با محدودیت های بدنی خود کنار بیایید و با استفاده از حرکات اصلاحی آسیب های بدنی خود را درمان کنید و به آنها بهبود ببخشید .

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم