بررسی انتظارات بعد از انجام کول تک

زمان بهبودی پس از کول تک بسیار کم است. اکثر افراد بلافاصله پس از کول تک می‌توانند فعالیت عادی و روزانه خود را از سر بگیرند. گاهی اوقات ممکن است در ناحیه تحت درمان، قرمزی یا درد جزئی ایجاد شود؛ اما با انجام مراقبت های بعد از کول تک همه‌ی عوارض جانبی جزئی معمولاً در عرض چند هفته فروکش می‌کنند. در مطلب امروز سایت کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان انتظارات بعد از انجام کول تک را مورد بررسی قرار می دهیم.

نتایج در نواحی تحت درمان ممکن است در عرض ۳ هفته پس از عمل به‌طور قابل‌توجهی مشاهده شوند. معمولاً نتایج دلخواه پس از ۲ یا ۳ ماه به دست می‌آیند و فرآیند تخلیه‌ی چربی تا ۶ ماه پس از درمان اولیه ادامه می‌یابد.

توصیه‌هایی برای لاغری شکم و پهلو | بهترین پیکر تراشی اصفهان

برخی افراد و همچنین نواحی خاصی از بدن ممکن است به بیش از یک جلسه‌ی درمانی نیاز داشته باشند. با این حال، کول تک نواحی محدودی از بدن را درمان می‌کند. بنابراین جلسات درمانی بیشتر معمولاً تنها در صورتی انجام می‌شود که بخواهید چند ناحیه از بدن را تحت درمان قرار دهید. کول تک چاقی را درمان نمی‌کند و نباید جایگزین سبک زندگی سالم شود. مراقبت های بعد از کول تک همراه با ادامه‌ی رژیم غذایی سالم و ورزش منظم برای حفظ نتایج دلخواه بسیار مهم است.

صفحه اینستاگرام کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

آمادگی های لازم برای کول تک

روش کول تک به آمادگی زیادی نیاز ندارد. با این حال، باید از سالم‌بودن بدن خود اطمینان حاصل کنید و آزمایش‌های دوره‌ای را پشت گوش نیندازید. کول تک یک راه‌حل کاهش وزن نیست و افراد دارای اضافه وزن یا چاق، کاندیدای ایده‌آلی نیستند. یک کاندید ایده‌آل مناسب، فردی است که از وزن ایده‌آل خود خیلی دور نیست و به‌دنبال تناسب اندام است.

اگرچه کبودی ناشی از مکش اپلیکاتور پس از کول تک رایج است. اما بهتر است قبل از انجام کول تک، از مصرف داروهای ضدالتهابی مانند آسپرین خودداری کنید. این کار به کاهش هرگونه کبودی که ممکن است رخ دهد کمک می‌کند.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

ترکیبات یک رژیم لاغری مناسب

ورزش های مختلف پیلاتس

مزایای ورزش برای سلامتی و کاهش وزن

 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم