بررسی تمرینات ورزشی جهت لاغری شکم و پهلو

با این‌که رژیم غذایی وجود ندارد که تنها بر روی لاغری شکم و پهلو تاثیر بگذارد اما توصیه‌های ورزشی ساده و درعین حال موثری وجود دارند که می‌توانند روی لاغری چربی‌های این قسمت از بدن تاثیر چشمگیری داشته باشند. در مطلب امروز سایت کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کولتک اصفهان تمرینات ورزشی جهت لاغری شکم و پهلو را مورد بررسی قرار می دهیم. هیچ نوع ورزشی به طور موضعی باعث كاهش چربی نمی شود، بلكه كالری مصرفی در فعالیت بدنی حائز اهمیت است.

کرانچ

موثرترین ورزش برای سوزاندن چربی کرانچ است. وقتی از ورزش برای چربی سوزی صحبت می‌کنیم، کرانچ‌ها در رتبه اول قرار می‌گیرند.

پیاده روی

یک ورزش کاردیو بسیار ساده که به شما کمک می‌کند چربی سوزی داشته باشید و به تناسب اندام برسید. اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید. پیاده روی همراه با یک رژیم متعادل می‌تواند معجزه کند. حتی چند دقیقه پیاده‌روی سریع در هوای تازه می‌تواند به کاهش چربی دور شکم کمک کند.

زومبا

ورزش زومبا یک تمرین با شدت بالا است که به بهبود تناسب اندام قلبی و عروقی، کاهش کلسترول و کاهش قند خون و آب شدن سریع چربی شکم کمک می کند.

توصیه‌هایی برای لاغری شکم و پهلو | بهترین پیکر تراشی اصفهان

تمرینات عمودی پا

بالا بردن ساق پا برای عضلات شکم و عضلات میانی بدن پهلو عالی است که به ساخت عضلات شکمی قوی تر، افزایش ثبات و قدرت آب کردن چربی های شکم و تقویت بدن کمک می کند.

صفحه اینستاگرام کلینیک پزشکی، ورزشی راشا

دوچرخه سواری

دوچرخه سواری روشی موثر برای سوزاندن چربی‌های شکم است. این نوع از فعالیت بدنی به افزایش ضربان قلب شما کمک می‌کند و همچنین ظرفیت سوزاندن تعداد قابل توجهی کالری را دارد. دوچرخه سواری به کاهش وزن در ناحیه ران و کمر کمک می‌کند.

ایروبیک

اگر می‌خواهید بدون رفتن به باشگاه چربی‌های شکم خود را از بین ببرید. بهتر است که تمرینات هوازی با شدت بالا کمک بگیرید. در حالی که تمرینات هوازی معمولاً کالری بیشتری را در طول تمرین می‌سوزاند، تمرینات مقاومتی به بدن کمک می‌کند تا عضله، بدون چربی بسازد و در زمان استراحت کالری بیشتری بسوزانید.

برای آب کردن چربی های انباشته شده در پهلو و شکم توصیه می‌شود که تمرین با وزنه، تمرینات قدرتی و تمرینات مقاومتی انجام شود. در نظر داشته باشید که مواردی که ذکر می‌شود توصیه‌هایی کلی و عمومی هستند و خورشاد برای لاغری که باعث لاغری شکم و پهلو نیز می‌شود تنها رژیم‌هایی مانند: رژیم کتوژنیک، رژیم اتکینز، رژیم دیتاکس، رژیم روزه داری، رژیم گیاهخواری را توصیه می‌کند.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

تاثیر خواب در بروز چاقی و لاغری

لاغری با دستگاه اولتراسوند LDM-MED

خواص و مزایای آب درمانی

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم