تکنولوژی LDMmed برای لاغری موضعی و زیبایی

تکنولوژی LDMmed | برای داشتن پوستی سالم و زیبا ، مراحل ساخت و دیگر فرآیندهای سلولی در بافت پیوندی و پوست باید متعادل باشد. اگر این تعادل مختل شود ، می تواند منجر به پیری پوست یا حتی تغییر پاتولوژیک پوست شود.

دستگاه LDM MED با استفاده از تکنولوژی نوین امواج فراصوتی فرصت درمان بیماری های پوستی را فراهم کرده و به‌علاوه کاربردهای متنوع و بیشماری در زمینه زیبایی دارد.


همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :


بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان |  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان |  آشنایی با تکنولوژی منحصر بفرد LDMmed در درمان لاغری و زیبایی

دستگاه LDM®MED چیست ؟

تکنولوژی LDMmed | دستگاه LDM-MED ساخت کمپانی Wellcomet کشور آلمان که به عنوان جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه پزشکی با تکنولوژی اولتراسوند در دنیا به شمار می‌رود که با بهره گیری از تکنولوژی منحصر بفرد Local Dynamic Micromassage یا به اختصار LDM جهت کاربردهای زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که این دستگاه با نام هایدو (HiDu) یا «High intensity Dual frequency» نیز شناخته می شود (هایدوتراپی) که نسل بعد از دستگاه هایفو (Hifu) می باشد.

فناوری « ال دی ام » با فرکانس دوگانه، چندین اثر فیزیولوژیکی را با یکدیگر به طور هم زمان ترکیب می کند، که می تواند ساختار بافت همبند را به طور خاص و مؤثر برای مصارف مختلف زیبایی و درمانی تنظیم کند.

اما ویژگی منحصر بفرد LDMmed در درمان و زیبایی چیست؟

دستگاه LDM®MED بااستفاده از تکنولوژی نوین امواج صوتی فرصت درمان بیماری های پوستی را فراهم کرده است. متد درمانی LDM از بقیه انواع ماساژ متفاوت است. در این روش از امواج صوتی خاصی استفاده می شود که فرکانس آنها با سرعت زیاد نوسان می کند و باعث ایجاد اختلاف فشار دینامیک و اثر ماساژ می شود (High Frequency Ultrasound).

تکنولوژی دستگاه با ترکیب دو موج اولتراسوند با فرکانس های متفاوت، یک موج قدرتمند LDM را ایجاد میکند (Dual-Frequency Ultrasound). امواج معمولا به صورت ترکیبی از ۱ و ۳ و ۱۰ مگاهرتز هستند. این موج قدرتمند ترکیبی در حدود ۵۰۰ بار در ثانیه بین دو فرکانس نوسان میکند. زمانیکه از تکنولوژی LDM استفاده میشود، فشار مطلق ثابت می‌ماند اما فشار دینامیکی با تغییر فرکانس به صورت خطی نوسان پیدا میکند که باعث ایجاد اختلاف فشار دینامیک و اثر ماساژ اولتراسوند می شود.

بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان |  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان |  آشنایی با تکنولوژی منحصر بفرد LDMmed در درمان لاغری و زیبایی

دستگاه LDM در فرکانس۱،۳،۱۰ مگاهرتز با استفاده از سونوترود های متفاوت میتواند به لایه های مختلف پوست از جمله اپیدرم (سطحی ترین لایه پوست) توسط فرکانس ۱۰مگاهرتز, تا لایه های چربی توسط فرکانس ۱ مگاهرتز نفوذ کند. با توجه به اینکه توسط فرکانس ۱۰ مگاهرتز میتوان به سطحی‌ترین لایه های پوستی دسترسی پیدا کرد، لذا امکان رفع مشکلات پوستی، تحریک کلاژنسازی، افزایش خون رسانی و در نهایت ترمیم و اصلاح پوست جهت امور زیبایی و درمانی را به وجود می آورد.

فرکانس های اولتراسونیک LDM

فرکانس های اولتراسونیک LDM در بافت هدف همزمان سه اثر حرارتی، مکانیکی و بیوشیمیایی ایجاد می کنند. به دنبال جذب امواج صوتی توسط بافت حرارت ایجاد می شود که منجر به تحریک جریان خون و جریان لنفاوی و تحریک متابولیسم در بافت می شود. همچنین امواج صوتی اثر مکانیکی قوی بر بافت های زنده دارند که ناشی از تغییر سریع فشار در بافت است.

اثرات مکانیکی امواج صوتی باعث تحریک متابولیسم و افزایش نفوذپذیری دیواره سلولها می شود. این فرم میکروماساژ باعث تحریک فیبروبلاست ها و بهبود قوام پوست و افزایش الاستیتی (کشسانی) پوست و سفت شدن بافت ها می شود. اثرات بیوشیمیایی امواج LDM بر سلول ها، پروتئین ها و آنزیم ها نیز بسیار وسیع و متنوع است. تکنولوژی LDM بر اساس یافته های جدید برای متابولیسم بافت همبند بسیار موثر است.

صرفه جویی در زمان با دستگاه‌های لاغری | بهترین کولتک اصفهان

اثرات دستگاه  LDM

اثرات LDM در راستای تعادل بافت همبندی بر سلول ها، پروتئین ها و آنزیم ها میتواند هم به صورت تحریکی و تسریعی باشد (فرایندهای تولید) و همچنین میتواند به صورت بازدارنده و مهاری باشد (فرایندهای تخریب). فرکانسهای مختلف و نحوه ترکیب آنها در فناوری LDM می تواند ساختار بافت همبند را با تأثیر مؤثر بر فعالیت مولکولهای خاص، مانند متالوپروتئینازهای ماتریسی (MMPs) ، پروتئین های شوک حرارتی (HSPs) و هیالورونان (HA) تعدیل کند. همه این مؤلفه ها (MMPs ، HSPs و HA) نقش مهمی در مفاهیم ضد پیری و مدرن پوست دارند، و به نظر می رسد تنظیم صحیح آنها برای اهداف درمانی و زیبایی موثر است.

شایان ذکر است که LDM می تواند نقش مهمی به عنوان وسیله ای برای ارائه مراقبت قبل و بعد از جراحی زیبایی داشته باشد. تکنولوژی LDM می تواند به تجزیه بافت زیر اپیتلیال کمک کند ، که می تواند نتیجه را بهبود بخشد و از آسیب دیدگی جدی بافت جلوگیری کند. بدین ترتیب LDM به یکی از جدیدترین و بهترین استراتژی های نوین درمانی در بسیاری از بیماری ها و آسیبها بدل شده. همچنین جایگاه بسیارشگرف و قوی نیز در مقوله زیبایی پیدا کرده است.

لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم