درمان با کول تک چگونه انجام می شود؟

یك درمان کول تک 70-60 دقیقه طول می كشد و به بی حسی نیازی ندارد. اپلیكاتور کول تک بافت چربی را با یک فشار خلأ به سیستم سرد کننده خود می مكد و از طریق یک فرآیند كنترل شده انجماد، سلول های چربی هدف تخریب می شوند. سپس سلول های مرده چربی از طریق سیستم لنفاتیک بدن دفع می گردند. فشار خلأ می تواند حس یک کشیدگی در بافت را داشته باشد. طی درمان کول تک می توانید استراحت كنید، كتاب بخوانید یا كار كنید و هیچ دوره بهبودی وجود ندارد.پیشنهاد می شود كه پس از درمان لباس راحت بپوشید،زیرا ناحیه می تواند كمی دردناک باشد. می توانید روز خود را بدون هر گونه احتیاط خاص ادامه دهید.در ادامه مطلب امروز از سایت کلینیک راشا، بهترین کولتک اصفهان قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که: درمان با کول تک چگونه انجام می شود؟

صفحه اینستاگرام مرکز راشابهترین کولتک اصفهان

ناحیه تحت درمان اول با یک پد ژلی خنک پوشیده می شود كه برای حفاظت از سطح پوست به كار می رود. هندپیس ها برای دستگاه کول تک هنگام قرارگیری بر بدن و “ساکشن” در ناحیه بافت مورد درمان یک اعمال خلأ دارندتا بافت چربی در احاطه قطعه دستی قرار گیرد و بتوان دمای آن را به شیوه ای كنترل شده كاهش دادو از ساختار بافت های دیگر داخل بدن دور كرد. این حس كشیدگی را خواهد داشت، زیرا هندپیس در ناحیه درمان كشش ایجاد می كند. سپس می توان انجماد کردن چربی را آغاز كرد.با تكیه بر این واقعیت كه سلول های چربی بدن به تغییرات دمایی نسبت به دیگر بافت ها حساس تر هستند،برای كاهش سلول های چربی عمل می كند و بنابراین می تواند با انجماد بافت چربی،به مرگ كنترل شده سلول های چربی دست یافت.

سپس بدن سلول های چربی آسیب دیده و محتویات آنها را متابولیزه می كند. بعد از حذف اپلیكاتور در پی تكمیل جلسه، ناحیه متورم، قرمز و متورم به نظر خواهد رسید؛پزشک معمولاً ناحیه را ماساژ خواهد داد. تا به تجزیه فراتر بافت چربی كمک كند و محرک تخلیه لنفاتیک باشد. و بنابراین به بهبودی یاری رساند و نتیجه را بهبود بخشد. كه در مقابل موجب عادی شدن ظاهر ناحیه تحت درمان تا زمان خروج شما از مطب خواهد شد.

درمان با کول تک | بهترین کولتک اصفهان

کدام قسمت های بدن برای انجماد چربی به كار می رود؟

انجماد چربی با کول تک می تواند برای درمان تمام نواحی بدن كه چربی موضعی سرسخت یا احشایی در آنها یافت می شود. و از طریق رژیم و ورزش حذف نمی شود، استفاده شود. کول تک یک روش درمان كاهش وزن نیست. می تواند بر شكم، كمر، ران ها، پهلوها، پاها، بازوها و غبغب برای درمان شكم شل شده،پهلوهای برجسته، برآمدگی سینه، غبغب، بازوهای شل شده، چربی دور زانوهاو چاقی شكم پس از زایمان كه تجمعات بافت چربی در آنها باقی می‌ماند، به كار رود.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

ورزش بدنسازی

تجهیزات مورد نیاز پیلاتس کدام اند؟

از بین بردن چربی های شکم در یک ماه

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم