پیکرتراشی غیرجراحی با دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی با تکنیـک انـدرمولوژی بـرای درمان سلولیـت و کاهش سایز کاربرد دارد. این سیستـم از طریـق تکنیـک ماساژ و مکـش با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنـفاوی و حرکت دادن چـربی زیر پوست باعث سیال شـدن چربـی‌هـا شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می‌دهد. این دستگاه علاوه بر لاغری و فرم دهی بـدن، در جوانسازی صورت نیز کاربرد دارد. ویژگی ها:

 1. پیکرتراشی غیرجراحی
 2. کاهش سایز
 3. افزایش خونرسانی
 4. افزایش متابولیسم چربی
 5. فرم دهی بدن
 6. تحریک کلاژن سازی و جوانسازی صورت

چاقی یکی از مهم ترین معضلاتی است که خیلی از افراد در ایران با آن درگیر هستند. با این حال، شاید برای شما جالب باشد که بدانید با استفاده از یک روش جدید می توانید بخش های مختلف بدن خود را لاغر کنید. استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی یکی از بهترین روش ها برای لاغری موضعی بدن شناخته می شود که تاکنون امتحان خود را پس داده است.

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

بهترین کولتک اصفهان | کاربردهای دستگاه LPG برای لاغری

مکانیسم عمل دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه LPG دارای یک موتور است که تولید مکش می­ کند. دو غلظت تعبیه شده در این دستگاه بر روی پوست حرکت کرده و همزمان با آن یک مکنده در ناحیه دارای سلولیت مکش ایجاد کرده و پوست را می­ کشد. در نتیجه این عمل نوعی فشار منفی در لایه های زیرین پوست ایجاد شده که در نهایت سلولهای چربی تجمع یافته در این لایه ها را هدف قرار می­ دهد.

مکانیسم اثر این دستگاه به این شکل است که تحریک مکانیکی دستگاه بر روی پوست سیگنال هایی را ایجاد می­ کند که وارد سلولهای زیر پوست (محل تجمع سلولهای چربی) شده و پاسخهای فیزیولوژیک مختلفی ایجاد می­ کند.

افزایش جریان خون در بخشهایی که تا آن زمان جریان خون در آنها مسدود شده بوده است، باعث تغذیه و اکسیژن رسانی به این سلولها شده و افزایش جریان لنف به این مناطق نیز مواد زائد تولید شده را خارج می ­کند. همچنین تحریک فیبروبلاست ها سبب افزایش کلاژن و الاستین سازی شده و می­تواند چربی ها را تجزیه کند.

تجزیه چربی داخل سلولها سبب آزاد سازی انرژی شده و این انرژی توسط عضلات مورد استفاده قرار می­ گیرد. بنابراین توصیه می ­شود که حتما در حین استفاده از این دستگاه ورزش نیز داشته باشید.

نواحی مناسب برای لاغری با دستگاه LPG

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، دستگاه ال پی جی برای بخش های مختلف بدن مناسب است و شما می توانید چاقی موضعی خود را به راحتی و بدون هیچ گونه دردی از بین ببرید. در اینجا برخی از رایج ترین نواحی مناسب برای استفاده از این دستگاه را فهرست کرده ایم.

 1. سلولیت پهلو
 2. باسن
 3. ران
 4. لگن
 5. پوست افتاده و شل
 6. چاقی موضعی در بخش های مختلف بدن

دستگاه ال پی جی برای شکم

یکی از رایج ترین نواحی که برای از بین بردن چربی آن از دستگاه ال پی چی استفاده می کنند، نواحی شکم و چربی های اطراف آن است. چربی های موجود در شکم و پهلو بیشتر از سایر بخش های بدن به چشم می آیند و همچنین آزار دهنده تر هستند. به همین دلیل هم به کمک این روش، شما می توانید بدون نیاز به ورزش های سنگین و سخت، با چربی های شکم خود خداحافظی کنید.

ال پی جی برای رفع سلولیت

به تجمع چربی و مواد زائد در بخش های مختلف بدن و زیر پوست، سلولیت گفته می شود که غالباً به شکل چربی ظاهر می شوند. اغلب مواقع، سلولیت ها باعث می شوند که سطح پوست حالت پرتقالی به خود بگیرند. برای از بین بردن این گونه چربی های آزاردهنده، دستگاه ال پی جی می تواند گزینه بسیار مؤثری باشد.

LPG لاغری موضعی

تا کنون عارضه ای از کار با دستگاه LPG گزارش نشده است. اما ممکن است که بعد از استفاده از دستگاه، کبودی های مختصری روی پوست نمایان شود و ممکن است کمی درد عضلانی احساس شود که تمام آنها به سرعت از بین خواهند رفت. اما توصیه می ­شود که افراد زیر از این دستگاه استفاده نکنند:

 •  کسانی که ترومبوز عروقی دارند و داروهای رقیق کننده خون استفاده می­ کنند.
 •  کسانی که دچار بیماریهای عفونی پیش رونده مانند ایدز هستند.
 •  افراد دچار سرطان و تومورهای بدخیم
 •  افراد مبتلا به بیماریهای قلبی
 •  افراد مبتلا به بیماریهای تنفسی
 •  افراد مبتلا به بیماریهای متابولیکی مانند هپاتیت، دیابت
 •  افراد مبتلا به نارسایی کلیه

نکته: در برخی از موارد ممکن است فرد بعد از استفاده از این دستگاه دچار سرگیجه، تهوع و سردرد در افرادی شود که دچار کم آبی هستند.

مضرات لاغری با دستگاه LPG

در صورتی که یک کلینیک معتبر برای انجام این کار انتخاب کنید، استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری هیچ عوارض و خطر خاصی ندارد. با این حال، احتمال دارد کمی بعد از استفاده از این روش، در بخش های مختلف بدن شما فقط کمی کبود شوند . که چند ساعت بعد، کاملاً از بین خواهد رفت. احساس درد عضلانی هم کاملاً طبیعی بوده که بعد از گذشت چند ساعت ناپدید خواهند شد.

با این حال، افرادی که دچار فشار خون پایین یا کم آبی بدن هستند . ممکن است بعد از استفاده از این روش دچار سرگیجه و حالت تهوع شوند. به همین دلیل هم بهتر است . قبل از استفاده از دستگاه ال پی جی حتماً بین ۲ تا ۴ لیتر آب بنوشید.

 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم