دستگاه لاغری سایزر

دستگاه لاغری سایزر از یک روش اولتراسوند غیرتهاجمی استفاده می‌کند تا بتواند چربی‌های موضعی بدن را کاهش دهد. نتایج استفاده از این دستگاه، فوری است و تنها 12 هفته طول می‌کشد. (یعنی کمتر از 3 ماه!) گزارش‌ها نیز رضایت 95درصدی بیماران را نشان می‌دهد. در مطلب امروز از سایت کلینیک راشا، بهترین پیکر تراشی اصفهان قصد داریم درباره دستگاه لاغری سایزر،مزایای استفاده از آن و همچنین نحوه استفاده از آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری سایزر

همان‌طور که گفتیم، این دستگاه چربی‌های انباشته شده‌ی بدن را مورد هدف قرار می‌دهد. پس می‌تواند سلول‌های چربی سرسخت بدن را از بین ببرد. این چربی‌ها عبارتند از:

  • چربی شکم
  • چربی پهلو
  • چربی ران

کسانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند، لاغر می‌شوند و می‌توانند با کمترین درد، چربی‌های خود را کاهش دهند. بنابراین، نتایج بدون زحمت و در عین حال تضمین شده است.

سایر مزایای سایزر عبارتند از:

  • این روش، سریع و کارآمد است و هر جلسه‌ی آن به طور متوسط فقط 40 دقیقه طول می‌کشد.
  • نتایج آن یکدست و یکنواخت است.
  • عوارض جانبی کمی دارد و ریکاوری هم نیازی ندارد.
  • از نظر بالینی، ثابت شده و ایمن است.

آشنایی با نحوه‌ی استفاده از دستگاه لاغری سایزر

اول از همه دکتر با تست نیشگون گرفتن، شاخص توده بدنی (BMI) شما را محاسبه می‌کند.
سپس منطقه‌ی مورد نظر را به صورت شبکه‌ای، علامت گذاری و پارامترها را روی رابط کاربر گرافیکی تنظیم می‌کند.
در مرحله‌ی بعد، آب را با اسپری روی منطقه‌ی مورد نظر شما می‌پاشد.
سپس سر دستگاه لاغری سایزر را روی سطح پوست قرار داده و دکمه‌ی شات را تا وقتی که همه‌ی شات‌ها اعمال شوند، فشار می‌دهد.
کل این فرآیند به طور متوسط حدود 40 دقیقه طول می‌کشد. البته طول درمان ممکن است براساس منطقه‌ی درمان و سطح قدرتی که بیمار با آن راحت است، متفاوت باشد.

مقایسه لیپولیز با لیپولیز لیزری | بهترین پیکر تراشی اصفهان

نتایج استفاده از دستگاه لاغری سایزر

سایزر می‌تواند در عرض 3 ماه، دور شکم شما را بین 2ونیم تا 8 سانتی متر کاهش دهد. همان‌طور که گفتیم، نتایج سایزر فوری است، اما افزایش تدریجی هم دارد. به علاوه، سلول‌های چربی تنها با یک جلسه درمان، برای همیشه از بین می‌روند. اما اگر بخواهید می‌توانید 12 هفته بعد از هر درمان، تحت درمان دیگری نیز قرار بگیرید.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین پیکر تراشی اصفهان

جلوگیری از چاق شدن

هر زمانی که از سایزر استفاده کنید، می‌توانید چربی‌های اضافه‌ی خود را برای همیشه از بین ببرید. اما متاسفانه نمی‌توانید از چاقی دوباره جلوگیری کنید.

پس اگر نمی‌خواهید نتایج درمان سایزر شما به هدر رود، باید عزم خود را جزم کنید و جلوی دوباره چاق شدن خود را بگیرید. برای این کار می‌توانید از توصیه‌های زیر استفاده کنید:

1- به غذاهایی که می‌خورید توجه کنید

سعی کنید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید. البته از شما خواهش می‌کنیم به خاطر خودتان هم که شده، سراغ رژیم‌های عجیب و غریب نروید! در عوض، سالم غذا خوردن را یاد بگیرید و اصولی عمل کنید.

2- تحرک بیشتر در روز

البته منظور از تحرک این نیست که حتماً ورزش کنید. (گرچه ورزش کردن بسیار مفید است.) اما حتی همین کارهای روزمره مثل بالا رفتن از پله‌ها یا جاروبرقی کشیدن خانه هم نوعی تحرک محسوب می‌شود و در جلوگیری از اضافه وزن نقش دارد.

3- کمتر غذای بیرون بخورید

معمولاً اندازه‌ی غذاهای بیرون بیشتر از آن است که باید باشد. علاوه بر این، شما نمی‌دانید که آشپز چه ادویه یا روغنی به آن‌ها اضافه کرده است. حتی اگر مسئله‌ی اضافه وزن هم در کار نباشد، از نظر بهداشتی زیاد خوب به نظر نمی‌رسد که هر 7 روز هفته بخواهید غذای بیرون بخورید.

4- زودتر بخوابید و سعی کنید کمتر استرس بکشید

جدا از غذایی که می‌خورید، استرس و خواب نیز فاکتورهای مهمی هستند که می‌توانند در چاقی یا لاغری شما نقش داشته باشند. در واقع، استرس بیش از حد و کم‌خوابی می‌توانند سطح کورتیزول را افزایش دهند و بر هورمون‌های گرسنگی تاثیر بگذارند. در نتیجه باعث افزایش وزن می‌شوند

5- توجه به برچسب‌های پشت مواد غذایی

برچسب‌های پشت مواد غذایی می‌توانند گمراه کننده باشند. مثلاً بدون چربی به معنای بدون قند نیست یا برعکس، بدون قند هم به معنای بدون چربی نیست. در نتیجه، اطلاعات خود را درباره‌ی برچسب‌های غذایی بالا ببرید و نگذارید تبلیغات و بسته‌بندی‌های رنگارنگ، شما را فریب بدهند.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

اسکن آنالیز بدن

تاثیر کافئین در ورزش

معرفی سبزیجات مناسب برای لاغری

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم