دستگاه لاغری کولتک رویای دیرینه تناسب اندام را براورده کرده است.

دستگاه کولتک | خیلی از ما تلاش زیادی می‌کنیم تا حس خوب و ظاهر و بدن مناسبی داشته باشیم. با وجود تلاش‌های مستمر، باز هم نقاطی از بدنمان هستند که تغییر نمی‌کنند، حتی اگر سبک زندگی فعال و رژیم غذایی خیلی سالم و مناسب داشته باشیم.

در دنیای امروز تکنولوژی و صنعت مد و فشن بیش از پیش باهم ترکیب شده‌اند تا بتوانند نیازهای مردم را در زمینه سلامت و زیبایی برطرف کنند. ماحصل این تلفیق، تکنولوژی جدید و غیر تهجامی کول تک (cool tech) است. دستگاه کولتک امن‌ترین و مناسب‌ترین دستگاه برای زیباسازی بدن و پیکر تراشی بدون جراحی است.

دستگاه کولتک

کولتک یک راه درمانی دائمی کاهش چربی‌های بدن است. تکنولوژی کول تک از فرایندی تحت عنوان cryoliposis بهره می‌برد . که با این روش سلول‌های چربی با سرمای کنترل شده فریز می‌شوند.

کول تک بین ۲۰ الی ۳۵ درصد چربی‌های ناخواسته بدن را صرفا در جلسه اول درمانی از بین می‌برد، هم‌چنین لازم به ذکر است که راه درمانی از طریق دستگاه کول تک تقریبا برای همه افراد مناسب است.

این تکنولوژی غیر تهاجمی، ایمن و بسیار موثر است و نتایج قابل ملاحظه‌ای را حتی بعد از یک جلسه نشان می‌دهد. کاهش وزن با دستگاه لاغری کول تک به قدری مؤثر است که با راه‌های درمانی همچون لیپوساکشن مقایسه می‌شود.

دستگاه لاغری کولتک بدون درد و جراحت است و حتی نیازی به دوره دیکاوری هم ندارد . و شما می‌تواند بلافاصله پس از درمان به کارهای روزمره خود بپردازید. دستگاه لاغری کول تک یک راه درمانی برای شکل دهی بدن است. شما می‌توانید از آن در نقطاط ناخواسته که چربی‌ها جمع شده‌اند استفاده کنید.

 بهترین کلینیک لاغری اصفهان | رویای دیرینه تناسب اندام با دستگاه کولتک .

چگونگی این فرآیند

عمل کول تک حدود ۶۰ تا ۷۰ دقیقه زمان خواهد برد و نیازی به هیچگونه بیهوشی نیز ندارد. دستگاه کول تک با استفاده از سیستم مکش خود، بافت چربی را به داخل خود می کشد . و از طریق فرآیند سرمای کنترل شده، سلول های چربی مورد نظر را نابود می‌کند. پس از آن، سلول های مرده از طریق سیستم لنفاوی بدن دفع می شوند.
سیستم مکش می تواند در بافت چربی احساس تنگی و فشار ایجاد کند اما این تکنولوژی اذیتی برای پوست ایجاد نخواهد کرد. در طول انجام این فرآیند می توانید استراحت کنید، مطالعه کنید و بی آنکه نیازی به گذراندن دوره نقاهت باشد، به انجام کارهای خود بپردازید. توصیه می شود که افراد پس از انجام عمل لباس‌هایی راحت بر تن کنند چرا که ناحیه مورد نظر کمی احساس درد خواهد داشت. پس از اتمام عمل، بدون هیچگونه پرهیز خاصی می توانید به روال عادی زندگی خود بازگردید.

خصوصیات مهم دستگاه کولتک

  • فرم دهی دوباره به تمام بدن

این دستگاه باعث لاغری موضعی قسمت های متعدد بدن می شود . و از اپلیکاتورهای مختلفی تشکیل شده است . که سبب درمان این دستگاه برای همه نقاط بدن می شود . و به این ترتیب تناسب اندام برای کل بدن امکان پذیر است.

  • ایمنی حداکثر

بر روی این دستگاه در محیط های مصنوعی و نیز طبیعی آزمایش های بالینی زیادی صورت گرفته است که همه این آزمایش ها نشان دهنده ایمنی بالای درمان با آن هستند. سابقه زیاد و نیز موثر دستگاه می تواند باعث تضمین از بین بردن چربی ها در بالاترین سطح ممکن شود.

  • نتایج خوشایند

تعداد افرادی که به وسیله این دستگاه درمان شده اند. بیش از یک میلیون نفر است که در حدود 95 درصد از این افراد از انجام آن رضایت داشته اند. بر اساس مطالعات بالینی، در این روش تحلیل سیستماتیک چربی اتفاق می افتد.

روش این دستگاه بر مبنای خاصیت آسیب پذیری سلول های چربی در مقابل تغییرات دمایی می باشد. تغییرات دما به صورتی انجام می شود که بر اثر یخ زدن بافت چربی، مرگی کنترل شده برای آن اتفاق بیفتد.

به کمک این روش چربی های زیر پوستی در نواحی مختلف بدن با مطمئن ترین روش کاهش می یابند. اپلیکاتور خلأ که قابلیت تنظیم شدن را دارد . در این دستگاه می تواند به صورت انتخابی بافت چربی را درون خود گیر اندازد و سبب کاهش دما به صورت کنترل شده شود. به این ترتیب به صورت کنترل شده مرگ سلولی صورت می گیرد. همه لوازم این دستگاه بین دمای 3- تا 8- درجه کار می کنند. این دما بر اساس ضخامتی که چین های چربی دارند و ناحیه تحت درمان مشخص می شود.

آیا پیش از اقدام، به مشاوره نیاز است؟

برای رسیدن به نتیجه ایده آل، این روش در ابتدا باید در تطابق با شما و بدن شما باشد. بنابراین مشورت با پزشک امری ضروری است. متخصصین کلینیک لاغری راشا در این زمینه می توانند مشکل شما را بررسی کرده . و تخمینی درست در مورد تعداد دفعات مورد نیاز به انجام این عمل برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن را به شما ارائه کنند. تعداد دفعات مورد نیاز برای هر فرد کاملاً متفاوت و منحصر به فرد است . اما پزشکان می توانند از ابتدا تا انتهای این فرآیند به شما مشاوره دهند.

عوارض روش کول تک

از جمله مهم ترین مسائل مطرح برای درمان با این دستگاه، عوارض و خطرات با این درمان می باشد. لاغری با کول تک تقریبا دارای هیچ گونه عوارض و خطری نبوده و با انجام سه جلسه فرم مناسب را برای افراد ایجاد می کند. هر جلسه درمانی تقریبا 50 تا 70 دقیقه زمان می برد تا پزشک بتواند بتواند به کمک دستگاه درمان مناسب را انجام دهد.

بهترین پیکر تراشی اصفهان | رویای دیرینه تناسب اندام با دستگاه کولتک

سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کولتک

درمان با ساکشن بافت چربی با فشار خلاء با اپلیکاتور مخصوص کول تک انجام می شود. درمان با سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک ۷۰ دقیقه طول می کشد و می تواند با ناراحتی جزئی همراه باشد، به خصوص در دقایق اول درمان، پس از آن درمان برای اکثریت قریب به اتفاق بدون درد است.

خنک شدن باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود. متعاقباً، آنها به روشی کاملاً طبیعی و با استفاده از مکانیسم‌های خود بدن که از دفع سلول‌های چربی اطمینان می‌دهند، دور می‌شوند. پس از حدود ۴ هفته شما شروع به دیدن نتیجه خواهید کرد و بعد از ۱۲ هفته می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید. بعد از ۱۲ هفته در صورت تمایل می توان درمان را در همان ناحیه تکرار کرد.

بسیاری از مراجعان ترجیح می دهند در طول درمان استراحت کنند، کتاب بخوانند یا کار کنند. به بیماران توصیه می شود بعد از درمان از لباس های گشاد استفاده کنند، زیرا ممکن است ناحیه کمی حساس شود. پس از درمان، می توانید بدون توجه خاص روز خود را بدون تغییر ادامه دهید و سپس فقط منتظر بمانید تا نتایج خوب را ببینید.

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم