لاغری با دستگاه LPG

دستگاه LPG | امروزه برخورداری از اندامی متناسب و فیت، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های جذابیت ظاهری در میان مردان و زنان است و در تضاد با این خواسته، سبک زندگی امروزی ما باعث شده تا چاقی به امری شایع تبدیل شود! امروزه بسیاری از افراد به دلیل عدم تحرک، استعداد چاقی و…، با معضلاتی مانند تجمع چربی در اندام‌ها درگیر هستند و چالشی همه‌جانبه را برای رهایی از این چربی‌ها تجربه می‌کنند.

برخی از این افراد اما از دست‌یابی به اندام دلخواه خود ناامید شده‌اند و دیگر تلاش برای رژیم گرفتن و ورزش‌کردن را بیهوده می‌دانند! اما هیچ‌وقت نباید ناامید بود، زیرا تکنولوژی همواره راه‌حل‌های مناسبی را پیش روی ما قرار می‌دهد! با استفاده از تکنولوژی، دست‌یابی به لاغری و تناسب اندام به امری ممکن و ساده تبدیل شده است و شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک‌های لاغری و تناسب اندام و استفاده از دستگاه‌های لاغری، کاهش سایز و کاهش وزن را تجربه کنید! یکی از برترین دستگاه لاغری و تناسب اندام، دستگاه LPG است.

دستگاه LPG چیست؟

دستگاه LPG یکی از جدیدترین و به‌روزترین دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام است که باتوجه‌به روش کاملاً غیرتهاجمی برای چربی‌سوزی، توسط کارشناسان و افراد متقاضی، به‌عنوان راهکاری ایمن و راحت برای دست‌یابی به لاغری معرفی شده است. این دستگاه باتوجه‌به روش کار و تکنولوژی به‌کاررفته ( لیپوماساژ و اندرمولیفت ) ، نه‌تنها باعث کاهش سایز و لاغری موضعی می‌شود، بلکه به پوست شما، شادابی و طراوت را نیز هدیه می‌کند و باعث جوان‌سازی پوست می‌شود.

روش کار دستگاه LPG به چه شکل است؟

روش کار دستگاه LPG مبتنی بر مکش و ماساژ است. با انجام مکش و ماساژ جریان خون در بدن شدت می‌یابد و با بالارفتن متابولیسم بدن، چربی‌ها به‌صورت کاملاً طبیعی و بدون ضرر از بدن دفع می‌شوند. روش کار بدون جراحی، برش و خون‌ریزی باعث محبوبیت متد درمانی دستگاه LPG در بین متقاضیان شده و این روش به‌عنوان یکی از ساده‌ترین متدهای درمانی لاغری شناخته می‌شود.

 بهترین کلینیک لاغری اصفهان | کاهش سایز و لاغری با دستگاه LPG .

برای کدام نواحی بدن می‌توان از دستگاه LPG استفاده کرد؟

همان‌طور که اشاره شد، شیوه کار دستگاه LPG به شکل موضعی است. بنابراین، در ادامه به بررسی بافت‌هایی از بدن می‌پردازیم که دستگاه LPG می‌تواند چربی‌سوزی را در آنها انجام دهد. نواحی قابل‌درمان توسط دستگاه ال پی جی عبارت‌اند از:

ران، پهلو، اطراف لگن، پهلو، باسن، افتادگی‌های پوست و تجمع چربی در سایر نقاط بدن.

کاربردهای دستگاه LPG

لیست کاربرد دستگاه LPG به شرح زیر است:

 • چربی‌سوزی موضعی و درمان سلولیت
 • ازبین‌بردن چین و چروک‌های زیرپوستی
 • افزایش خاصیت انعطاف‌پذیری پوست
 • کمک به فرایند پس از درمان لیپوساکشن
 • کمک به بهبودی زخم‌های عمل‌های جراحی زیبایی
 • بهبود جای زخم و سوختگی

باتوجه‌به این لیست، می‌توان مدعی شد که عملکرد دستگاه LPG فراتر از یک دستگاه لاغری و تناسب اندام است و می‌تواند برای زیباسازی و جوان‌سازی پوست نیز مورداستفاده قرار گیرد.

کاربرد دستگاه ال پی جی برای رفع سلولیت

ال پی جی یک درمان بدون درد بسیار موثر برای تمام زنان مبتلا به سلولیت است. از دیگر کاربردهای این دستگاه می توان موارد زیر را نام برد:

 1. صاف کردن سلولیت: ظاهر سلولیت بهبود می یابد
 2. شکستن رسوبات چربی: چربی به راحتی توسط بدن دفع می شود
 3. سفت کردن پوست: کلاژن جدید تشکیل می شود و پوست را سفت می کند
 4. تغییر شکل بدن: چربی و افتادگی پوست کاهش می یابد
 5. رفع چین و چروک: رطوبت توسط پوست جذب می شود
 6. سفت شدن پوست گردن : پوست اضافی کاهش می یابد
 7. رنگ چهره: رنگ چهره صاف تر و یکدست تر می شود
 8. کیسه های دور چشم و حلقه های تیره: صورت شاداب تر و صاف تر به نظر می رسد.

تأثیر ال پی جی بر لاغری

می توان با اطمینان گفت که دستگاه ال پی جی یکی از بهترین روش ها برای لاغری بخش های مختلف بدن است. با این که این روش تأثیر مستقیمی بر کاهش وزن ندارد، اما به کاهش سایز کمک زیادی می کند.  به طور کلی، استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری فواید بسیار زیادی دارد که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می شوند.

 • غیر تهاجمی و بدون درد
 • ارزان
 • افزایش جریان خون در بخش های مختلف بدن
 • بالا بردن جریان لنف به بخش هایی که چربی دارند
 • بهبود شفافیت و ظاهر پوست
 • از بین بردن سلولیت
 • افزایش صافی و کشش پوست
 • درمان رد جای زخم و جراحی

مراحل لاغری با دستگاه ال پی جی

همان طور که گفتیم، دستگاه ال پی جی کمک زیادی به کشیده شدن پوست می کند. این دستگاه ضربات کوچکی در سطح پوست به وجود می آورد که باعث تحریک سیستم ظریف سازی پوست می شود. بر اساس قدرت مکش و میزان فرکانس دستگاه که توسط پزشک متخصص انتخاب می شود، این تحریکات به از بین بردن چربی و زیباسازی پوست کمک زیادی می کنند.

 بهترین پیکر تراشی اصفهان | کاهش سایز و لاغری با دستگاه LPG

آیا لاغری با دستگاه ال پی جی درد دارد؟

دستگاه ال پی جی یکی از روش های کم تهاجمی و بدون درد است که نسبت به بقیه روش های لاغری مانند لیپوساکشن، هیچ دردی ندارد. حتی اگر شما از بقیه افرادی که از این روش استفاده کردند هم بپرسید، متوجه می شوید که هیچ احساس دردی بعد از انجام این عمل احساس نکرده اند. شما می توانید در کمال آرامش، از این روش برای لاغری بخش های مختلف بدن خود استفاده کنید.

تفاوت ال پی جی با سایر دستگاه های لاغری

یکی از مهم ترین تفاوت های دستگاه ال پی جی برای لاغری با سایر دستگاه ها، این است که این روش هیچ گونه درد و یا عوارض جدی ندارد. هنگام استفاده از این روش، شما بیهوش نیستید و همه چیز را مشاهده می کنید. علاوه بر این، در این روش نسبت به بقیه دستگاه های لاغری، نیاز به گذراندن دوران نقاهت طولانی نیست و می توانید در کمترین زمان ممکن، به لاغری دست پیدا کنید. همچنین در این روش به دلیل بافت پیوندی و پوست کاملاً سالم تر و زیباتر به نظر می رسند.

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم