چگونگی رفع سلولیت با دستگاه لاغری ال پی جی

لیپوماساژ یا ال پی جی برای سلولیت سالهاست که توسط افراد مشهوری استفاده می شود که می خواهند وزن کم کنند، جوان تر به نظر برسند و سلولیت را از بین ببرند و به طور کلی ظاهر فیزیکی خود را بهبود بخشند. در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین پیکر تراشی اصفهان رفع سلولیت با دستگاه لاغری ال پی جی را مورد بررسی قرار می دهیم.

هر کسی کاندیدای خوبی برای LPG Endermologie است، اما در اینجا دلایل دیگری نیز وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است دستگاه لاغری کویتیشن نیز یکی از راه های لاغری سریع می باشد. شما در نواحی چربی دارید که به سختی با رژیم های غذایی حذف می شوند و می تواند منجر به سلولیت یا به طور کلی ظاهری نامناسب شود. درست است که ۹۰ درصد زنان از سلولیت یا نواحی ناخواسته دارای چربی رنج می برند که به سختی با ورزش کردن از بین می روند. این جایی است که ال پی جی وارد عمل می شود؛ زیرا از فناوری پیچیده و غیرتهاجمی خود برای هدف قرار دادن مناطق دشوار استفاده می کند.

شما در اثر افزایش سن دچار افتادگی یا نازک شدن پوست خواهید شد. همه ما با افزایش سن تفاوت هایی را در پوست و رنگ چهره خود تجربه می کنیم که شایع ترین مشکل نازک شدن پوست است زیرا خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. با درمان ال پی جی، می توانید مستقیماً نواحی آسیب دیده را هدف قرار دهید و صورت و بدن خود را کانتور کنید، پوست را سفت کنید، نواحی افتادگی را از بین ببرید و در نهایت آن درخشش جوانی را به آن بازگردانید. LPG همچنین به لاغری کمک می کند و امروزه در بین خانم ها بسیار محبوب است. لیپوماساژ این فرم علاوه بر لاغری کلی، نفخ شکم و همچنین افتادگی پوست را کاهش می دهد.

کاربرد دستگاه ال پی جی برای رفع سلولیت

ال پی جی یک درمان بدون درد بسیار موثر برای تمام زنان مبتلا به سلولیت است. از دیگر کاربردهای این دستگاه می توان موارد زیر را نام برد:

  • صاف کردن سلولیت: ظاهر سلولیت بهبود می یابد
  • شکستن رسوبات چربی: چربی به راحتی توسط بدن دفع می شود
  • سفت کردن پوست: کلاژن جدید تشکیل می شود و پوست را سفت می کند
  • تغییر شکل بدن: چربی و افتادگی پوست کاهش می یابد
  • رفع چین و چروک: رطوبت توسط پوست جذب می شود
  • سفت شدن پوست گردن : پوست اضافی کاهش می یابد
  • رنگ چهره: رنگ چهره صاف تر و یکدست تر می شود
  • کیسه های دور چشم و حلقه های تیره: صورت شاداب تر و صاف تر به نظر می رسد

بهترین کولتک اصفهان | دستگاه لاغری ال پی جی

نحوه کارکرد دستگاه لاغری ال پی جی برای رفع سلولیت ها

همه افراد پوست بی عیب و نقص را نشانه زیبایی، جوانی و سلامتی می دانند. جلوگیری از سلولیت برای بسیاری از زنان به دلیل لطافت پوست زنانه بسیار دشوار است. بر خلاف همه افسانه ها، حتی زنان بسیار لاغر نیز ممکن است تحت تاثیر سلولیت قرار بگیرند. ایجاد سلولیت لزوماً به وزن بدن مربوط نیست. ال پی جی برای سلولیت بسیار مفید است.

چین و چروک بخشی از روند طبیعی پیری پوست است. دیر یا زود در هر فردی بوجود می آیند. کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک با افزایش سن به طور فزاینده ای در پوست از بین می رود، به همین دلیل است که پوست کمتر حمایت می شود و رطوبت کمتری را جذب می کند. این باعث ایجاد چین و چروک و شل شدن پوست می شود.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین پیکر تراشی اصفهان

لازم نیست خود را کاملاً تسلیم طبیعت کنید! شما می توانید با روش های مناسب ظاهر خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. این امکان وجود دارد که به طور موثر کیفیت پوست خود را بهبود بخشید و می توانید به طور فعال با پیری مبارزه کنید. بهترین نتایج با ال پی جی برای سلولیت بدست می آید.

جلسات لازم برای رفع سلولیت با دستگاه ال پی جی

با درمان LPG شما به کمی صبر نیاز دارید، زیرا قبل از اینکه بتوانید اولین نتایج را ببینید، حدود ۸ تا ۱۰ جلسه درمانی لازم است. ابتدا باید به مدت ۳-۴ هفته دو بار در هفته (بسته به هدف درمان)، سپس یک بار در هفته و بعداً در فواصل نامنظم به مدت ۳ تا ۴ هفته به درمان بپردازید تا نتیجه حفظ شود. LPG مانند ژیمناستیک پوست است، اگر آن را متوقف کنید، ماهیچه ها عقب می نشینند. مدت زمان هر درمان ال پی جی برای سلولیت ۳۰ دقیقه است.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

ورزش‌ هایی برای افزایش قدرت بدنی

تاثیرات پیاده روی در رژیم لاغری

غذاهای انرژی زا و مفید در رژیم دیابتی

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم