بررسی زمان انجام تمرينات هوازی برای لاغری موضعی

بهترين زمان انجام تمرينات هوازی صبح ناشتا يا بعد از تمرينات با وزنه مي باشد به علت اينكه در اين زمان قند خون در پايين ترين حد خود قرار داشته و بدن مجبور به استفاده از بافت چربي براي تامين سوخت خود مي باشد. در مطلب امروز سایت کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان زمان انجام تمرينات هوازی برای لاغری موضعی را مورد بررسی قرار می دهیم.

توجه داشته باشيد در تمرينات هوازي ضربان قلب بايد بين ٦٥٪ تا ٨٠٪ ماكزیمم ضربان قلب خودتان باشد كه در بازه انجام تمرينات هوازي قرار گيرد. توصيه ميشود حداقل مدت انجام تمرينات هوازي ٢٠ دقيقه باشد.

افزایش انگیزه برای ورزش کردن در زمان بی‌حوصلگی

همه کسانی که ورزش گاهی اوقات بی‌حوصلگی و کسلی می شوند. هر چقدر که با انگیزه، فعال و عاشق ورزش باشید، چنین شرایطی برای شما پیش می آید. آنچه که شما در این شرایط انتخاب می‌کنید می‌تواند میزان آمادگی جسمانی شما و یا پس رفت در این زمینه را رقم بزند. در این شرایط می‌توان خود را به صورت‌ها و راه‌های مختلف ترغیب کرد تا هر طور که می شود به هر میزان ورزش را انجام داد.

راهکار های لاغری موضعی با ورزش

هر طور که شده ورزش کنید

به خود فشار نیاورید. فرق زیادی بین ورزش نکردن و ورزش سبک انجام دادن وجود دارد. هنگامی که حوصله ندارید فکر این که ورزش شدید انجام بدهید و فعالیت زیادی داشته باشید باعث می‌شود که اصلا فعالیتی نکنید و ورزش کردن در آن حالت را غیر ممکن بدانید. هنگامی که در این حالت هستید ورزش سبک انجام دهید و خود را برای این کار سرزنش و قضاوت نکنید. اگر از ابتدا می دانید که در حال حاضر می‌توانید ورزش سبک انجام دهید و نمی‌توانید ورزش سنگین بکنید، با خود مخالفت نکنید. با این کار شما عادت خود را ترک نکرده‌اید، تا حدودی ورزش کرده اید و هم‌چنان نتیجه‌ را خواهید دید.

ورزش قدرتی

اگر در یک روز خاص باید ورزش هوازی مثلا دو انجام دهید، اما نمی‌توانید یا اصلا حوصله ندارید، پیاده روی سبک انجام دهید. اگر باید ورزش قدرتی انجام دهید، تعداد کمتری حرکات را تکرار کنید یا وزنه کمتری بزنید.

مزایای ورزش برای سلامتی و کاهش وزن | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

تمرکز روی بخش های ورزشی‌

بر روی قسمت‌های ورزش که برایتان جذاب است ، متمرکز شوید. برای مثال به یاد بیاورید که هنگام اتمام ورزش چه حس خوبی دارید و چقدر انرژی می‌گیرید. ضمنا می‌توانید بر روی حرکاتی که دوست دارید نیز متمرکز شوید و آنها را انجام دهید.

تهیه لیست از موسیقی‌

یک لیست از موسیقی‌هایی که شما را به ورزش ترغیب می‌کنند، تهیه کنید. یک فایل از این آهنگ‌ها را تهیه کنید و زمان ورزش به آنها گوش دهید تا انگیزه پیدا کنید. بررسی‌ها نشان داده که این روش در تشویق به ورزش بسیار موثر است، به خصوص در ورزش‌های هوازي

پیوستن به یک تیم ورزشی

اگر در یک تیم باشید، هنگامی که حوصله ورزش ندارید به این قضیه فکر خواهید کرد که از دیگران عقب می‌افتید و نمی‌توانید موفق شوید. همه ورزشکاران حتی ورزشکاران حرفه‌ای زمانی احساس می‌کنند که حوصله ورزش کردن را ندارند، اما آنهایی موفق می‌شوند که در هر شرایطی خود را به باشگاه برسانند و تمرین روزانه خود را انجام دهند.

صفحه اینستاگرام کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

تغذیه برای جلوگیری از لاغر شدن صورت در اثر ورزش

یکی از مشکلاتی که اکثرافراد دارند این است، علیرغم پیروی از ارائه رژیم لاغری توسط دکتر تغذیه و ورزش مداوم با اولین صحنه ای که مواجه می شوند صورت لاغر است . از این رو بیشتر به دنبال راه هایی مثل لاغری موضعی با دستگاه RF می روند. در اینجا راهکارهایی ارائه می دهیم تا از لاغر شدن یکباره ی صورت جلوگیری کنید.

  • سالاد کاهو و جوانه گندم قبل از خواب مصرف کنید
  • از هویج پخته شده استفاده کنید
  • سیب زمینی پخته شده بعد از تمرینات فراموش نشود
  • از سبزیجات هم به صورت خام و در غذاهایتان استفاده کنید
  • از آجیل ها در طول روز کمک بگیرید
  • نوشیدن آب یکی از اصلی ترین عامل جلوگیری از لاغری صورت است

مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

ترکیبات یک رژیم لاغری مناسب

ورزش های مختلف پیلاتس

مزایای ورزش برای سلامتی و کاهش وزن

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم