بررسی فواید استفاده از دستگاه کویتیشن

زمانی‌که برای انتخاب یکی از روش‌های لاغری پا به کلینیک‌های زیبایی می‌گذارید، با پیشنهادهای مختلفی روبرو می‌شوید. برخی از آن‌ها انجام عمل‌های جراحی مانند لیپو را پیشنهاد می‌کنند و برخی دیگر یکی از دستگاه‌های لاغری مانند دستگاه کویتیشن را پیشنهاد می‌دهند. اما انتخاب درست روش لاغری تنها توسط خود شما و با تکمیل تحقیقات و بررسی مزایا و معایب هرکدام از این روش‌ها امکان‌پذیر است. در این میان بسیاری از پزشکان از مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن می‌گویند و این روش را به متقاضیان لاغری پیشنهاد می‌دهند. ما در ادامه این نوشته از سایت کلینیک راشا، بهترین کولتک اصفهان  سعی کرده‌ایم فواید استفاده از دستگاه کویتیشن را بررسی کنیم تا شما بتوانید انتخاب درستی را بر اساس شرایط جسمی، میزان اضافه وزن، اولویت‌ها و نیازهایتان داشته باشید.

1- داشتن پوستی زیبا پس از لاغری

در روش لاغری با دستگاه کویتیشن، بدن فرد دچار افتادگی و چین و چروک نمی‌شود؛ چراکه این دستگاه چین و چروک پوست را از بین برده و آن ‌را سفت و جوان نگه می‌دارد و حتی پیری پوست را نیز تا حدودی درمان می‌کند.

2- فرم‌دهی و لاغری موضعی

از مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن این است که بر خلاف سایر روش‌های لاغری مانند رژیم‌های غذایی و انجام ورزش‌های مختلف، بدون اینکه سایز سایر اندام‌های شما تغییر کند، میزان انباشت چربی در اندام‌های مورد نظرتان کاهش پیدا کرده و بدن شما فرم و شکل خاصی پیدا می‌کند.

3- بدون محدودیت سنی و جنسی

از مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن این است که هیچ‌گونه محدودیت سنی نداشته و خانم‌ها و آقایان در هر سنی و با هر نوع پوستی می‌توانند از این روش برای لاغری استفاده کنند.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کولتک اصفهان

درمان به روش کویتیشن اولتراسونیک | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

4- لاغری با کمترین عوارض

برخلاف برخی از روش‌های لاغری مانند جراحی‌ها که عوارض بسیار و روند بهبودی طولانی دارند، استفاده از دستگاه کویتیشن عوارضی مانند درد، خونریزی، بستری و بیهوشی را به‌همراه نداشته و فرد پس از پایان جلسه می‌تواند به زندگی عادی خود بازگردد.

5- زیباسازی پوست

با استفاده از این دستگاه علاوه بر لاغری می‌توانید فعالیت‌های مورد نیازتان برای جوانسازی و لیفت پوست و کاهش سلولیت را نیز انجام دهید.

6- لاغری همه اندام ها

این دستگاه می‌تواند روی چربی‌های همه اندام‌های بدن از جمله شکم، پهلو، بازوها، ران‌ها، کمر و قفسه سینه تاثیر گذاشته و آن‌ها را از بین ببرد. این دستگاه برای لاغری صورت نیز مناسب است.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

ورزش تی آر ایکس

استفاده از تردمیل و لاغری شکم

موارد منع مصرف دستگاه LPG

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم