مزایای لاغری با دستگاه اولتراسوند LDM-MED

اولترازد لاغری، نسل سوم از دستگاه‌های اولتراسوند است که مزایای بسیاری نسبت به دستگاه‌های قدیمی دارد. در مطلب امروز سایت کلینیک پزشکی، ورزشی راشا بهترین کولتک اصفهان لاغری با دستگاه اولتراسوند LDM-MED را مورد بررسی قرار می دهیم.

از جمله نکات مثبت اولترازد لاغری می‌توانیم به سرعت بالای آن اشاره کنیم که به طور حتمی این دستگاه سریع‌ترین روش برای لاغری می‌باشد که بدون نیاز به بیهوشی در مطب‌ها یا کلینیک‌ها توسط پزشک انجام می‌شود. این دستگاه پیشرفته هم‌ زمان به عنوان لیفتینگ پوست هم عمل می‌کند زیرا دارای امواج هایفو نیز می‌باشد.

در قسمت‌هایی که چاقی موضعی دارند و با این دستگاه درمان می‌شوند، سلول‌های چربی بدون بازگشت از بین می‌روند. امواج اولترازد به مناطق فیبروزه هم نفوذ می‌کنند و هیچ مانعی درباره آن‌ها وجود ندارد. همچنین در هنگام درمان با این دستگاه متوجه می‌شوید که کاملاً بیصدا است و عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت. حتی در مناطق حساس بدن و صورت می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

در سال‌های اخیر که داشتن شکم صاف و شش تکه ترند شده است، دستگاه اولترازد، بدون ورزش‌های سخت این امکان را فراهم می‌آورد که سیکس پک داشته باشید. در تمام قسمت‌های صورت و بدن می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید، گونه، بازو‌ها، پشت بدن، ران‌ها، ساق پا، غبغب، شکم، پهلو به صورت مؤثر و بدون بازگشت لاغر می‌شوند. همچنین این دستگاه از صدمه به بافت‌های دیگر، جلوگیری می‌کند.

مزایای لاغری موضعی اولتراسوند

مزایای لاغری موضعی اولتراسوند را زمانی بهتر درک می‌کنید که این روش را با روش‌های دیگر مقایسه کنید. روش‌های دیگری برای لاغری موضعی و اصطلاحاً پیکر تراشی وجود دارند که احتمالاً کم و بیش با آن‌ها آشنایی دارید. برای مثال می‌خواهیم در اولین مثال، مزایای لاغری موضعی اولتراسوند را نسبت به عمل‌های جراحی بررسی کنیم.

دستگاه اولتراسوند LDM-MED | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

برای لاغری موضعی با استفاده از عمل جراحی، چربی‌ها در ناحیه مورد نظر اصطلاحاً ساکشن شده و از بدن خارج می‌شوند. بدیهی است که برای انجام این عمل باید تحت بیهوشی کامل قرار بگیرید و در بیمارستان بستری شوید. همچنین بسته به وضعیت عمومی بدن خود، مدتی هم نیاز به استراحت دارید تا دوران نقاهت تمام شود. در حالی که از مهم‌ترین مزایای لاغری موضعی اولتراسوند این است که نیاز به بیهوشی وجود نداشته و بیمار بلافاصله پس از هر جلسه درمانی می‌تواند به فعالیت‌های روزانه خود برگردد.

از دیگر نکات مثبت لاغری با اولتراسوند می‌توانیم به مواردی اشاره کنیم که با ورزش و رژیم هم از بین نمی‌روند. مثلاً برآمدگی سینه در آقایان و همچنین غبغب از مواردی هستند که حتی با ورزش و و رژیم از بین نمی‌روند ولی به کمک اولتراسوند تنها با چند جلسه به کلی بر طرف می‌گردند.

صفحه اینستاگرام کلینیک پزشکی، ورزشی راشا

مراقبت های بعد از درمان اولتراسوند

مراقبت های بعد از درمان اولتراسوند توسط پزشک به شما یادآوری خواهد شد با این حال بهتر است مواردی را بررسی کنید زیرا با انجام دقیق مراقبت های بعد از درمان اولتراسوند نتیجه بهتری از این روش لاغری می‌گیرید. یکی از مهم‌ترین مزایای لاغری با اولتراسوند این است که بیمار می‌تواند بلافاصله بعد از هر جلسه به فعالیت‌های روزانه خود ادامه بدهد و مشکلی برای او بوجود نمی‌آید.

در رابطه با مراقبت های بعد از درمان اولتراسوند باید به این نکته اشاره کنیم که سلول‌های چربی بعد از هر جلسه از بین رفته و مولکول‌های آن‌ها در خون شما رها می‌شود پس بدیهی است که با انجام آزمایش خون بعد از روش اولتراسوند، افزایش چربی خون را مشاهده کنید که نیاز نیست نگران باشید. پزشک به صورت مرتب این پروسه را چک کرده و تحت کنترل دارد. بهتر است بعد از هر جلسه درمان، آب زیاد بنوشید و این روند را تا سه روز پس از هر جلسه انجام دهید. همچنین انجام فعالیت‌هایی مانند پیاده روی سریع در محیط باز یا روی تردمیل باعث بالا رفتن متابولیسم شده و به دفع سریع‌تر چربی‌ها کمک می‌کند.

با انجام این کار‌ها تکرر ادرار پیدا می‌کنید و ممکن است کمی رنگ ادرار تغییر کند. می‌توانید این علایم را با پزشک در میان بگذارید و راهنمایی‌های بیشتری بگیرید.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

تاثیر خواب در بروز چاقی و لاغری

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم