بررسی لاغری با دستگاه سایزر

در نوشته امروز از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان قصد داریم به 7 سوال رایج در مورد لاغری با دستگاه سایزر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

امروزه با استفاده از هایفوتراپی برای لاغری یک جایگزین جدید و بدون درد برای روش لیپوساکشن (در بعضی موارد نه همیشه) محسوب می شود که روز به روز هم طرفداران بیشتری پیدا می کند. شاید خیلی ها فکر کنند که کاربرد هایفو یا هایفوتراپی فقط برای از بین بردن چین و چروک پوست می باشد. و کاربرد دیگری ندارد اما واقعیت این است که جوانسازی پوست فقط یکی از کاربردهای هایفو می باشد. هایفو یک روش غیرتهاجمی می باشد که بدون هیچ آسیب و ضرر جدی انجام می شود.

1- لاغری با Scizer در کدام قسمت های بدن قابل انجام است؟

روش هایفو برای لاغری را می شود در قسمت های مختلف بدن مثل شکم، پهلو، پشت بدن، ران، باشن، بازو و غبغب بکار برد.

2- مکانیزم لاغری با Scizer چگونه است؟

هایفو روشی است که در آن با استفاده از امواج فراصوت (اولتراسوند) سلول های چربی در منطقه مورد نظر به طور دائمی و بدون آسیب زدن به پوست، از بین می رود. در واقع در این روش، امواج مافوق صوت به گرما تبدیل می شوند و به صورت متمرکز واراد لایه زیرین پوست می شوند. این گرما، سلول های چربی آن منطقه را بطور دائم از بین می برد و سلولهای اطراف هم به خاطر دریافت امواج شروع به کلاژن سازی می کنند. همین قضیه باعث می شود بعد انجام لاغری به روش هایفوتراپی، شل شدگی و افتادگی در آن قسمت اتفاق نیفتد.

3- چه کسانی برای استفاده از دستگاه Scizer برای لاغری مناسب هستند؟

برای افرادی که به دنبال کاهش چشمگیری در چربی خفیف یا متوسط هستند، هایفوتراپی می تواند کمک زیادی در این زمینه باشد. البته مشاوره با پزشک به تصمیم گیری در مورد مناسب ترین روش درمان لاغری برای هر فرد کمک خواهد کرد.

دستگاه لاغری سایزر | بهترین پیکر تراشی اصفهان

4- چقدر طول می کشد تا لاغری با Scizer نتیجه دهد؟

مدت زمان نتیجه گرفتن از روش لاغری با هایفو به محل مورد نظر و میزان چربی آن قسمت بستگی دارد. معمولا پیشنهاد می شود برای هر منطقه، بین 1 تا 3 جلسه درمان 20 دقیقه ای در نظر گرفته شود. متوسط کاهش در دور کمر هم حدودا 4 الی 6 سانتیمتر می باشد. که بعد از تقریبا 3 ماه به طور کامل قابل مشاهده است.
البته بعضی از نتایج در یک تا دو هفته هم قابل مشاهده است اما برای مشاهده نتیجه نهایی تقریبا 3الی 4 ماه زمان لازم می باشد.

5- آیا روش لاغری Scizer موجب کاهش وزن می شود؟

روش لاغری با هایفو به هیچ عنوان جایگزین روش کاهش وزن نیست، زیرا هدف این روش از بین بردن سلول های چربی و تنظیم بدن می باشد و باعث کاهش قابل توجه وزن نمی شود.
بنابراین افرادی که به دنبال کاهش وزن قابل مشاهده هستند، باید از روش های مخصوص به آن مثل رژیم غذایی و ورزش و … استفاده کنند.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

6- آیا روش لاغری Scizer با درد همراه است؟

در طول انجام این روش به هیچ عنوان شخص احساس درد نمی کند، شاید نزدیکترین حسی که از آن لحظه بتوان توصیف کرد حسی شبیه به گزگز سوزن زدن در آن قسمت به شخص دست می دهد.

7- لاغری با Scizer چه عوارضی دارد؟

شاید یکی از علل اصلی استقبال از این روش این باشد که روش لاغری با هایفو عوارض خاص و ناراحت کننده ای ندارد و واقعا جزء سالم ترین و کم ضررترین روش های موجود در این حوزه می باشد. ممکن است برخی از افراد در طی درمان احساس خستگی کنند و شاید در محل مورد نظر مقداری قرمزی ایجاد شود که معمولا همه این موارد بعد از چند ساعت به طور کامل از بین می رود. فرد بلافاصله بعد از هایفوتراپی می تواند به فعالیت عادی روزانه خودش ادامه دهد و دوران نقاهت خاصی هم ندارد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

ورزش های مناسب برای حافظه و افزایش یادگیری

روش کویتیشن اولتراسوند

بارفیکس و افزایش قد

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم