پاسخ به چند سوال در مورد لاغری با روش ال پی جی اندرمولوژی

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان قصد داریم به چند پرسش رایج در مورد لاغری با روش ال پی جی اندرمولوژی پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

تفاوت میان ال پی جی با لیپوساکشن در چیست؟

این روش غیرتهاجمی بوده و به بی حسی نیازی ندارد. دوره بهبودی پس از انجام ال پی جی وجود ندارد. معمولا این روش به عنوان قسمتی از روند لیپوساکشن توسط جراحان پلاستیک پیشنهاد می شود. گذراندن چند جلسه درمانی پیش از جراحی لیپوساکشن سبب نرم تر کردن چربی ها شده و روند برداشت آن ها را برای جراح آسان تر خواهد کرد. همچنین انجام ال پی جی بعد از لیپوساکشن نیز می تواند ناهمواری های به وجود آمده را برطرف نماید.

هزینه لاغری به ال پی جی چقدر است؟

با توجه محل زندگی فرد و نیز دیگر موارد این هزینه می تواند متفاوت باشد. همه اطلاعات مورد نیاز در جلسه مشاوره ابتدایی که با پزشک برگزار می شود، در اختیار فرد قرار خواهد گرفت.

نتایج ال پی جی از چه زمانی قابل مشاهده می باشد؟

پس از اتمام نخستین جلسه درمانی، تاثیرات این روش نمایان می شود. اما به طور کلی پس از جلسه ششم به بعد، نتایج آن نمایان شده و حالت پرتقالی پوست دچار سلولیت را از بین برده و آن را صاف و نرم می کند.

آیا لاغری به روش ال پی جی مورد تایید است؟

این روش از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید واقع شده است و می توان از آن برای درمان لاغری و رفع سلولیت در همه نقاط جهان استفاده نمود. در تحقیقی که بر روی 33 زن صورت گرفته است، انجام روش ال پی جی به مدت 15 جلسه و برای 2 بار در هفته برای رفع سلولیت و نیز کاهش سایز برای آن ها بسیار موثر بوده است.

چرا فعالیت های بدنی پس از روش ال پی جی مهم اند؟

به دلیل آزاد شدن یک منبع انرژی در خون بر اثر تجزیه چربی های بدن، انجام فعالیت های بدنی این منبع انرژی را استفاده می کند و از بازگشت آن ها جلوگیری می کند.

آیا در کنار روش ال پی جی نیاز به رعایت رژیم غذایی داریم؟

این مسئله به اهداف مورد نظر فرد بستگی دارد. همه رژیم های غذایی ممکن می توانند کارساز باشند و سبب کاهش وزن شوند ولی این موضوع برای نواحی مورد نظر خیلی کم اتفاق می افتد. همچنین دقیق ترین رژیم های غذایی برای رفع سلولیت اثرگذار نخواهند بود. این روش سبب هدف قرار دادن نواحی مد نظر می شود. رعایت رژیم غذایی به همراه انجام فعالیت های ورزشی می تواند نتایج اید آلی را از روش ال پی جی ایجاد نمایند.

آیا درمان با دستگاه ال پی جی با دردناک است؟

حتی در صورت شدید بودن لیپوماساژ، نباید هیچ دردی ایجاد شود. اما در صورتی که درد احساس شود، امکان تنظیم نبودن دستگاه وجود دارد.

آیا اثرات حاصل از لیپوماساژ همیشگی هستند؟

نتایج مورد نظر خیلی سریع ایجاد می شوند و باید آن ها را تثبیت نمود. پس از اتمام جلسات درمانی، باید ماهی یک بار جلساتی به منظور حفظ اثرات لیپوماساژ صورت گیرد.

بعد از انجام روش ال پی جی چه بر سر چربی های آزاد شده می آید؟

به وسیله سلول های چربی، ذخیره قند ها و چربی ها در بافت صورت می گیرد. در یک جلسه درمانی، تحریک تجزیه و تحلیل چربی ها انجام شده و آزاد می شوند. به این خاطر چربی ها تبدیل به منبعی از انرژی برای عضلات می شوند.

افراد مناسب لاغری موضعی با روش ال پی جی | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

لباس اندرمو ور

لباس مخصوصی که برای انجام لیپوماساژ طراحی شده است، اندرمو ور نام دارد. این لباس سبب بهداشت مناسب افراد شده و پوششی را برای حریم شخصی افراد در حین درمان ایجاد می کند. این لباس ترکیب مخصوصی داشته و می تواند برای رقم خوردن نتایج مناسب از این روش اطمینان ایجاد کند.

چرا باید پس از یک جلسه لیپوماساژ فعالیت بدنی داشته باشیم؟

داشتن فعالیت علاوه بر حفظ سلامتی، نتایج ایجاد شده از روش لیپوماساژ را بهبود بخشیده و موثر می کند. به وسیله انجام فعالیت، سوختن سریع چربی های رها شده صورت گرفته و به کمک سوخت و ساز بدن مصرف خواهند شد.

تفاوت میان لاغری با ال پی جی و پیکرتراشی با ال پی جی در چیست؟

این دو اصطلاح دارای معنای یکسانی می باشند ولی به دلیل خوش فرم شدن بدن در اثر این درمان، کلمه پیکرتراشی مناسب تر می باشد.

آیا لاغری با روش ال پی جی سلولیت ها را از بین می برد؟

این روش به طور قابل ملاحظه ای سبب رفع سلولیت می شود. چربی های زیر پوست در ال پی جی ای بین رفته و سبب محکم و صاف شدن پوست می شود. انجام این روش پس از روش لیپوساکشن بسیار مهم است. لیپوساکشن به هیچ عنوان به تنهایی نمی تواند کارساز باشد. زیرا پس از این روش خاصیت الاستیسیته پوست کاهش یافته و درد و کشیدگی رخ می دهد. به همین خاطر باید بعد از آن روش ال پی جی انجام شود. از این رو به کمک ال پی جی، افزایش جریان خون در قسمت های لیپوساکشن شده صورت گرفته و قابلیت ارتجاعی پوست بهبود می یابد.

تاثیرات ال پی جی تا چه مدتی باقی می ماند؟

نتایج حاصل از این روش تا 6 ماه باقی می مانند که یکی از مزیت های آن به حساب می آید. اما با این وجود برای هر فرد میزان متفاوتی دارد و به ژنتیک، سن و سلامت آن ها وابسته است.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

آیا روش ال پی جی می تواند برای لاغری موثر باشد؟

معمولا افراد نظرات گوناگونی در مورد این روش دارند. اما در کل ال پی جی می تواند سبب محکم شدن پوست، رفع برجستگی ها در ران، رفع سلولیت و نیز کم شدن وزن شود.
بیشتر خواسته های افراد با این روش ایجاد می شود و این در شرایطی است که ال پی جی جزو روش های تهاجمی نمی باشد. به همین خاطر هیچ دردی را ایجاد نکرده و نیازی هم به بیهوشی و دوره نقاهت ندارد و علاوه بر آن مقرون به صرفه نیز می باشد.

آیا روش ال پی جی موجب سفت شدن پوست می گردد؟

مطمئنا این روش پوست فرد را سفت تر خواهد کرد. ال پی جی چربی های زیر پوست را کاهش داده و سلولیت را رفع می نماید. در اثر این امر، افزایش جریان خون در بدن صورت گرفته و در نتیجه تحریک چربی سوزی بدن افزایش می یابد. به همین جهت پوستی نرم تر و کشیده تر حاصل می شود.

آیا لیپوماساژ در روش ال پی جی موثر است؟

این شیوه در ال پی جی اثر زیادی دارد. تاثیرات شگفت انگیز به وسیله این ماساژ ایجاد می شوند. قسمت رولر دستگاه جریان را در نواحی تحت درمان افزایش داده و سبب خارج شدن چربی و مواد سمی خواهد شد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

تاثیر کافئین در ورزش

معرفی سبزیجات مناسب برای لاغری

دستگاه لاغری سایزر

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم