لاغری شکم با دستگاه چگونه انجام می شود؟

لاغری موضعی شکم | به دلیل سبک زندگی نادرست و عدم تحرک، خیلی از افراد با مشکل اضافه وزن مواجه هستند. با این حال، در عصر حاضر به خاطر پیشرفت علم و فناوری، روش‌های متفاوتی برای از بین بردن این اضافه وزن به وجود آمده است که استفاده از دستگاه یکی از محبوب‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. لاغری شکم با دستگاه مزایای فوق‌العاده زیادی دارد و شما می‌توانید بدون نیاز به رژیم‌های غذایی سخت و ورزش‌های سنگین، به تناسب اندام دست پیدا کنید.

اگر شما هم دچار اضافه وزن شده‌اید و روش‌های مختلف مانند رژیم‌های غذایی سخت و ورزش‌های سنگین را امتحان کرده و همچنان نتیجه‌ای نداشته‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که لاغری شکم با دستگاه را امتحان کنید.

البته باید بدانید که دستگاه‌های زیادی در حال حاضر برای لاغری شکم کار می‌کنند که نمی‌توانید به همه آن‌ها و همه مراکز اطمینان کنید. ما در این مقاله برای شما توضیح می‌دهیم که برای انتخاب یک دستگاه خوب برای لاغری شکم چه کاری انجام دهید.

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

 بهترین کلینیک لاغری اصفهان | لاغری موضعی شکم و پهلو با دستگاه .

لاغری شکم و پهلو با دستگاه

در صورتی که می‌خواهید از لاغری شکم با دستگاه کمک بگیرید، باید بدانید که دستگاه با استفاده از دسته‌های متفاوتی که دارد، فشار‌های مکانیکی به سطح پوست وارد می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که چربی در نواحی زیر پوست در یک ناحیه جمع و متلاشی شود. سپس این چربی‌ها با روش‌هایی مانند تعریق یا ادرار، به صورت کاملاً طبیعی از بدن شما خارج می‌شود.

مهم‌ترین دلیلی که ما لاغری شکم با دستگاه را به شما پیشنهاد می‌کنیم، این است که با استفاده از این روش می‌توانید سلولیت‌های زیر پوست خود را نیز از بین ببرید. با افزایش جریان گردش خون در نواحی مختلف، متابولیسم بدن شما افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه، اکسیژن‌رسانی به آن بخش‌ها بیشتر می‌شود. در نهایت، چربی‌ها و مواد زائد راحت‌تر از بدن خارج می‌شوند و به تناسب اندام می‌رسید.

آیا لاغری شکم با دستگاه امکان پذیر است؟

شاید برای برخی از افراد سؤال پیش بیاید که آیا لاغری شکم با دستگاه واقعاً ممکن است؟ باید به شما بگوییم که این روش کاملاً امتحان خود را پس داده و توانسته یکی از بهترین شیوه‌ها برای رسیدن به تناسب اندام به شمار بیاید.

دستگاه‌های مختلف با فشار‌های مکانیکی، چربی‌های اضافی را در نواحی مختلف بدن جمع کرده و می‌شکند. به همین دلیل هم می‌تواند به شما کمک کند که چربی‌های بخش‌های مختلف بدن خود و به خصوص در اطراف شکم و پهلو را بدون هیچ گونه دردی از بین ببرید.

بهترین کولتک اصفهان | دستگاه لاغری ال پی جی

مزایای لاغری موضعی شکم با دستگاه

لاغری شکم با دستگاه مزایای فوق‌العاده زیادی دارد و به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از روش‌های جراحی مانند لیپوساکشن، از این دستگاه‌ها استفاده کنند. در اینجا برخی از مهم‌ترین مزایای لاغری شکم با دستگاه را برای شما ذکر می‌کنیم که مطمئناً شما هم قانع خواهید شد که این روش می‌تواند نسبت به شیوه‌های دیگر مانند جراحی‌های خطرناک، واقعاً بهتر باشد.

  1. بدون درد و غیر تهاجمی بودن
  2. قیمت مناسب نسبت به سایر روش های جراحی برای لاغری
  3. افزایش گردش خون در بخش های مختلف بدن و در نتیجه، سلامتی بهتر
  4. از بین بردن سلولیت و خروج مواد زائد زیر پوست
  5. تغییر در ظاهر فرد و افزایش اعتماد به نفس
  6. شفاف شدن پوست
  7. سفت شدن پوست

درمان جای زخم ناشی از جراحی یا ضربات

تمام مزایای بالا باعث می‌شوند که لاغری شکم با دستگاه یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها نسبت به سایر جراحی‌ها در نظر گرفته شود. اگر شما هم به دنبال یک روش کم هزینه هستید که بدون احساس هیچ گونه درد شدیدی چربی‌های بخش‌های مختلف بدن خود را از بین ببرید، مطمئناً دستگاه می‌تواند انتخاب خیلی خوبی باشد.

بهترین کولتک اصفهان | . اولتراسوند LDM-MED لاغری

عوارض لاغری شکم با دستگاه

مانند هر روش دیگری، لاغری شکم با دستگاه عوارض مخصوص به خود را دارد . که اگر توسط یک فرد آماتور و غیر حرفه‌ای انجام شود . می‌تواند باعث بروز آسیب شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تا حد امکان، به کلینیک معتبر و پزشک متخصصی برای انجام این عمل مراجعه کنید. برخی از مهم‌ترین عوارض استفاده از لاغری شکم با دستگاه شامل موارد زیر می‌شوند:

  • احساس گرفتگی و کوفتگی در بخش های مختلف بدن
  • نرسیدن به نتیجه دلخواه برای برخی از افراد
  • تشدید برخی بیماری ها

احساس گرفتگی و کوفتگی در بخش‌های مختلف بدن برای لاغری با دستگاه تقریباً رایج است . و ممکن است بعد از هر جلسه، این احساس کوفتگی را داشته باشید. با این حال، ممکن است برخی از افراد چندین جلسه از این روش استفاده کنند . و باز هم به نتیجه دلخواه خود نرسند که البته این مسأله تا حد زیادی به تجهیزات کلینیک انتخابی شما بستگی دارد.

علاوه بر این، اگر کلینیک، تجهیزات و پزشک هم تجربه کافی نداشته باشد . احتمال دارد بروز بیماری‌هایی مانند دیابت یا بیماری‌های قلبی افزایش پیدا کند. به همین دلیل هم برای رسیدن به نتیجه دلخواه و جلوگیری از بروز هرگونه بیماری، بهتر است به یک پزشک متخصص و باتجربه برای انجام این عمل مراجعه کنید.

بهترین دستگاه برای لاغری موضعی شکم

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، لاغری شکم با دستگاه روش‌های مختلفی دارد . و با استفاده از دستگاه‌های متفاوتی می‌توانید چربی‌های شکم و پهلوی خود را از بین ببرید. به نظر شما بهترین دستگاه برای رسیدن به تناسب اندام کدام است؟ می‌توان با اطمینان گفت که یکی از بهترین دستگاه‌ها برای از بین بردن چربی‌های بخش‌های مختلف بدن، دستگاه ال پی جی است که به خوبی امتحان خود را پس داده است.

مهم‌ترین مزیت این دستگاه این است . که نه تنها برای شکم و پهلو، بلکه برای از بین بردن چربی‌های بخش‌های دیگر بدن مانند ران، باسن، بازو و سینه مورد استفاده قرار می‌گیرد. فقط کافی است که چند جلسه به صورت متوالی به مشاورین کلینیک پزشکی ورزشی راشا مراجعه کنید  تا بتوانید لاغری شکم با دستگاه ال پی جی و کولتک را تجربه نمایید.

بهترین کولتک اصفهان | مکانیسم عملکرد درمان لاغری دستگاه LPG .

لاغری موضعی شکم با دستگاه ال پی جی

دستگاه ال پی جی یکی از جدیدترین دستگاه هایی است . که فرایند از بین بردن چربی ها و سلولیت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. این موضوع باعث شده که خیلی از افراد لاغری شکم با دستگاه LPG را به کسانی که اضافه وزن دارند، پیشنهاد کنند. از این رو، اگر شما هم می خواهید از یک دستگاه برای لاغری موضعی بدن خود استفاده کنید . می توانید مطمئن باشید که ال پی جی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم