بررسی مزایا و معایب دستگاه کول تک (Cooltech)

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان مزایا و معایب دستگاه کول تک (Cooltech) را مورد بررسی قرار می دهیم.

شکل‌دهی مجدد کل بدن

دستگاه Cooltech با هدف لاغری موضعی ناحیه‌های مختلف بدن طراحی شده است. این دستگاه دارای اپلیکاتورهای متعددی است که استفاده از آن را برای تمام نواحی بدن امکان‌پذیر می‌سازد و به این ترتیب می‌توان تناسب اندام دلخواه را در کل بدن به وجود آورد.

حداکثر ایمنی

آزمایش‌های بالینی متعددی بر روی دستگاه Cooltech در محیط طبیعی و مصنوعی انجام شده است، نتایج تمام این آزمایش‌ها موید ایمنی کامل درمان با دستگاه Cooltech است. سابقه طولانی و مثبت دستگاه بالاترین سطح کارایی را در از بین بردن چربی تضمین می‌کند.

نتایج چشمگیر

بیش از یک میلیون بیمار با دستگاه Cooltech تحت درمان قرار گرفته‌اند و از این تعداد 95 درصد از نتایج عمل رضایت کامل داشته‌اند. مطالعات بالینی بافت‌شناختی تحلیل سیستماتیک چربی را تایید می‌کند. دستگاه Cooltech از طریق ساز و کاری مبتنی بر اصل آسیب‌پذیر بودن سلول‌های چربی (آدیپوسیت‌ها) در برابر تغییرات دمایی استوار است. دما به گونه‌ای تغییر می کند که بافت چربی در حال یخ زدن مرگ کنترل شده‌ی سلولی را به دنبال دارد.

دستگاه Cooltech به اپلیکاتور خلأ قابل تنظیمی مجهز است که بافت چربی را به شیوه‌ای گزینشی در داخل خود گیر می‌اندازد و دما را به شیوه‌ای کنترل شده پایین می‌آورد. در نتیجه مرگ کنترل شده سلولی (آپوپتوز) رخ می‌دهد. تمام تجهیزات جانبی دستگاه در دمایی بین سه تا منفی هشت درجه سانتیگراد کمک کار می‌کنند. دما با توجه به محل تحت درمان و ضخامت چین‌های چربی تعیین می‌شود.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

عوارض و خطرات لاغری با کول تک

یکی از اصلی ترین مسائلی که در رابطه با دستگاه کول تک مطرح می شود این است که خطرات لاغری با دستگاه کول تک چیست؟ در واقع پاسخ به این سوال خیلی سخت نیست زیرا باید بدانید که این روش تقریبا هیچگونه خطرات و عوارضی را با خود به همراه ندارد و تنها در سه جلسه میتواند افراد را به فرم دلخواه خودشان برسانند.

همچنین نکته دیگری که باید در رابطه با این روش بدانید این است که هر جلسه چیزی حدود ۵۰ الی ۷۰ دقیقه زمان نیاز است تا پزشک و دستگاه کار خود را انجام دهند.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

رژیم غذایی مناسب فوتبالیست ها

حرکات آب درمانی برای روماتیسم مفصلی

بررسی روش‌های لاغر کردن صورت

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم