بررسی موارد منع استفاده از دستگاه لاغری LPG

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کولتک اصفهان موارد منع استفاده از دستگاه لاغری LPG را مورد بررسی قرار می دهیم. موارد منع مصرف دستگاه LPG به شرح زیر است:

  • افرادی که مبتلا به سرطان در حال پیشرفت هستند.
  • کسانی که به عفونت و حساسیت پوستی دچار هستند.
  • افرادی که داروهای ضدانعقاد خون مصرف می‌کنند.
  • کسانی که به بیماری خونی مبتلا هستند.
  • افرادی که به کم‌کاری تیروئید و دیابت مبتلا هستند.
  • خانم‌های باردار نیز تنها می‌توانند از این دستگاه برای لاغری پایین‌تنه استفاده کنند.
  • کسانی که به بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی، تنفسی، متابولیکی و نارسایی کلیه مبتلا هستند نیز نمی‌توانند از این دستگاه استفاده نمایند.

دوران نقاهت دستگاه لاغری LPG

باتوجه‌به روش کار بدون جراحی و خون‌ریزی، پس از استفاده از این دستگاه نیازی به دوران نقاهت یا استراحت نخواهید داشت.

عوارض استفاده از دستگاه لاغری LPG

استفاده از دستگاه LPG هیچ‌گونه عارضه‌ای را برای فرد به دنبال نخواهد داشت. ممکن است فرد پس از استفاده از دستگاه LPG حالت‌هایی مانند سرگیجه، تهوع و سردرد را تجربه کند که امری طبیعی است و با نوشیدن آب به میزان کافی قابل‌حل است.

مزایا و کاربردهای دستگاه لاغری LPG | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

جلسات مورد نیاز برای دستگاه لاغری LPG

تعداد جلسات لازم برای دست‌یابی به نتیجه دلخواه به عوامل مختلفی مانند میزان اضافه‌وزن فرد، نوع بافت، صلاحدید پزشک و… بستگی دارد اما به‌طورکلی، دوره درمان لاغری با استفاده از دستگاه LPG، حدوداً ۲۰ جلسه به طول می‌انجامد و شما می‌توانید هر هفته در دو جلسه تحت درمان قرار بگیرید. شما پس از ۶ جلسه می‌توانید اثرات استفاده از این دستگاه را در بدن خود مشاهده نمایید. هر جلسه استفاده از این دستگاه می‌تواند حدود ۴۵ دقیقه به طول انجامد.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کولتک اصفهان

تفاوت بین لیپوساکشن و ماساژ با دستگاه LPG

ماساژ با دستگاه LPG درمانی غیرتهاجمی است و بافت پیوندی را سالم‌تر می‌کند. لیپوساکشن یک عمل جراحی تهاجمی است که با هدف تخلیه بافت چربی عمقی انجام می‌شود. پزشکان غالباً توصیه می‌کنند از دستگاه ال پی جی در کنار لیپوساکشن استفاده شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود، احتمال زخم شدن و التهاب لیپوساکشن به حداقل برسد و بافت سالم‌تر بماند.

آیا درمان با دستگاه ال پی جی یک برنامه لاغری محسوب می‌شود؟

خیر، برای لاغر شدن باید ورزش کنید و رژیم بگیرید. البته چنانچه در کنار ماساژ با دستگاه لاغری ال پی جی از برنامه‌های لاغری نیز استفاده کنید، به نتایج فوق‌العاده‌ای دست خواهید یافت. درهر حال پس از درمان با دستگاه LPG لباس‌ها بهتر به تن‌تان می‌نشیند و سایز کم می‌کنید.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

رژیم غذایی مناسب برای کبد چرب

مراحل درمان با طب سوزنی

مزایای ورزش پیلاتس

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم