بررسی نحوه عملکرد تمرینات تی‌ آر ایکس

حین استفاده از تی‌آرایکس می‌توانید درصد دلخواهی از وزن بدن را روی نقطه هدف مشخص سوار کنید و آنرا حین تمرین به حرکت درآورید. در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان نحوه عملکرد تمرینات تی‌ آر ایکس را مورد بررسی قرار می دهیم.

نقطه لنگر واحد ترکیبی ایده‌آل از حمایت و حرکت را همزمان با تمرین استقامت، هماهنگی، انعطاف‌پذیری، قدرت و ثبات بدن، با استفاده از تمرینات حالت پایدار، عرضه می‌کند. بند تی‌ آر ایکس از گرانش و حرکت برای تولید واکنش‌های عصبی-عضلانی در برابر تغییرات وضعیت بدن و دستیابی به مزیت‌ مکانیکی استفاده می‌کند. اگر بدن در بند معلق و در نقطه‌ای واحد در بالای سر لنگر شده باشد، مرکز گرانش آن در پی رسیدن به پایین‌ترین نقطه روی زمین خواهد بود. به عنوان مثال، هنگامی که از میله افقی با هر دو دست آویزان شده‌اید، مرکز گرانش شما را به سمت زمین می‌کشاند.

اما اگر تنها با یک دست آویزان شوید، بدن کج خواهد شد و خواهد چرخید تا اینکه مرکز گرانش شما مجدداً در پایین‌ترین نقطه میانی ثابت شود. حرکات تی‌ آر ایکس قدرت و تعادل را در قالبی پویا ادغام می‌کنند که بار سنگینی برای سیستم عصبی به شمار می‌آید و باعث بهینه شدن فواید تمرین با وزن بدن برای دستیابی به نتایج سریع‌تر می‌شود.

تمرینات افزایش قوای کل بدن trx | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

میزان تاثیرات تمرین با تی‌ آر ایکس

تمرینات معلق بر تمرینات قدرتی متداول برتری دارد. این نوع تمرین، تمرین قدرتی کاربردی واقعی است و باعث بهبود انعطاف‌پذیری، تعادل و ثبات میان‌تنه به صورت همزمان می‌شود که به تمام این ویژگی‌ها در میدان ورزش و زندگی روزمره نیاز است.

انتخاب بهترین نوع تی‌آرایکس

تفاوت قائل شدن میان بندهای تی‌ آر ایکس موجود در بازار و انتخاب یکی برای خرید دشوار است. این راهنمای مقایسه‌ای به شما کمک می‌کند که مناسب‌ترین بند را برای خود انتخاب کنید.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

بررسی روش‌های لاغر کردن صورت

مزایا و معایب دستگاه کول تک (Cooltech)

مزایای انجام ورزش پیلاتس

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم