پیکرتراشی بدن بدون عمل جراحی

پیکرتراشی بدون جراحی | بسیاری از افراد هستند که می خواهند بدون انجام عمل های جراحی به تناسب اندام برسند. روش های زیادی تحت عنوان پیکرتراشی بدون جراحی تبلیغ می شود که می ‌توان با استفاده از آن ها به لاغری رسید. به افرادی که از این روش ها استفاده می ‌کنند توصیه می ‌کنیم که از برنامه درست و منظم پیروی کرده و صبور باشند و رژیم غذایی و ورزش را در کنار روش خود فراموش نکنند.

با وجود این روش ها باز هم بهترین راه برای لاغری و تناسب اندام ورزش منظم و رژِم غذایی متعادل است. روش ‌های طبیعی عوارضی بیمار را تهدید نکرده و حتی برخی از روش ها همچون ورزش سلامتی را بالا می برند.

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

بهترین کولتک اصفهان | اندام ایده آل با دستگاه کولتک Cooltech ..

پیکر تراشی با  کول تک

در پیکرتراشی با روش کول تک توده های چربی در یک فضای سرد منجمد می ‌شوند. انجام این کار به سلول ‌های چربی فشار وارد شده و در نهایت این چربی ها تجزیه شده و از بین می روند. از این روش برای بخش های مختلف بدن استفاده می شود. لاغری به روش کرایو لیپولیز یا همان لاغری به روش کول تک دارای کمترین تهاجم بوده و عوارض خاصی برای بیمار ندارد.

مزایای پیکرتراشی کولتک

 1. در مدت زمان کمی انجام می شود.
 2. دردی را برای بیمار ندارد.
 3. هیچگونه برشی در این عمل ایجاد نمی شود.
 4. باعث کاهش تعداد سلول های چربی می شود.
 5. تا حدی باعث لیفت پوست می شود.
 6. باعث تولید کلاژن و جوانسازی پوست می شود.

ماندگاری پیکرتراشی به روش کول تک

همانند هر روشی این عمل هم چربی ها را حذف کرده و پس از آن ماندگاری نتیجه عمل به خود بیمار بستگی دارد. در این روش تعداد سلولهای چربی کمتر شده اما ممکن است سلولهای باقی مانده مجددا رشد کنند و حجیم شوند. اما اگر بیمار تغذیه مناسبی داشته باشد این اتفاق نیفتاده و نتیجه عمل همیشگی است.

عوارض لاغری با روش کول تک

همانند دیگر روش های غیر تهاجمی، عوارض لاغری به روش کول تک بسیار ناچیز بوده و خطری بیمار را تهدید نمی ‌کند.

 • سرخی پوست تا چند ساعت.
 • احساس بی حسی در پوست به دلیل دمای سرد.
 • وارد شدن فشار به پوست به دلیل فضای سرد ایجاد شده .

بهترین کولتک اصفهان | دستگاه لاغری ال پی جی

پیکر تراشی با متد ال پی جی

لاغری به روش LPG به این گونه انجام می ‌شود که با استفاده از یک دستگاه ماساژ سلول های چربی شکسته می شوند. این نوع ماساژ عمیق تر بوده و فشار بیشتری را نسبت به ماساژ معمولی به بدن وارد می‌ کند. با انجام این کار گردش مایعات لنفاوی و خون افزایش یافته و چربی ها جمع می‌ شوند. توصیه می‌ شود به همراه این روش ورزش هم در دستور کار قرار گیرد تا نتایج بهتری حاصل شود.

مزایای پیکرتراشی با ال پی جی

 1. دوره نقاهت ندارد و فرد می ‌تواند بلافاصله به زندگی روزمره خود بازگردد.
 2. هیچ گونه جراحتی ایجاد نمی شود.
 3. باعث تغییر رنگ در پوست نمی شود.
 4. درصد بالایی از چربی ها را بدون تهاجم از بین می برد.

ماندگاری لاغری ایجاد شده با روش LPG

ماندگاری پیکرتراشی به روش ال ‌پی ‌جی می‌ تواند تا سالیان سال ادامه یابد. این مهم زمانی به دست می‌ آید که بیمار توصیه های جراح را جدی گرفته و به آن ها عمل کند. برای ماندگاری بیشتر این روش بهتر است بیمار پس از عمل مرتبا ورزش را در برنامه خود قرار دهد.

عوارض پیکرتراشی ال پی جی

عوارض پیکر تراشی با ال ‌پی ‌جی بسیار ناچیز هستند. در این میان هیچ گونه عوارض جدی وجود ندارد که بتواند مراجعه کنندگان را نگران کند.

 • سرخی در ناحیه پوست.
 • درد خفیف در هنگام عمل.
 • احساس کوفتگی در روز اول.

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | پیکر تراشی

پیکرتراشی بدون جراحی در قسمت های مختلف بدن

روش هایی که تحت عنوان روش های پیکرتراشی بدون جراحی بیان کردیم اکثرا در همه عضو ها قابل انجام هستند اما مقدار تاثیر گذاری هر روش در هر عضو به عوامل زیادی بستگی دارد.

لاغری بدون جراحی شکم و پهلو

شکم و پهلو از اصلی ترین قسمت هایی هستند که افراد مایل به لاغری در آن هستند. معمولاً در ناحیه شکم و پهلو می توان از هر پنج روشی که در بخش قبلی بیان کردیم استفاده کرد. همچنین با داشتن برنامه ورزشی و تغذیه می ‌توان در این نواحی کاهش‌ چربی ایجاد کرد.

پیکرتراشی سینه بدون جراحی

در ناحیه سینه ها هم امکان رشد چربی وجود دارد. همچنین این امکان وجود دارد که چربی های این ناحیه هم بدون جراحی از بین بروند. اما باید دقت داشت که حجم زیاد سینه تنها ناشی از چربی های موضعی است یا بافت غددی سینه باعث این مشکل است. با استفاده از روش‌ های لاغری بدون جراحی می توان چربی های سینه را کاهش داد و برای برداشتن بافت های سینه باید از روش های جراحی مثل ماموپلاستی استفاده کرد.

لاغری ران با کمک روش های بدون جراحی

یک روش برای حذف چربی های ناحیه ران روش شاک ویو است. البته روش های دیگر هم می توانند در این ناحیه موثر باشند. با استفاده از دو میدانی یا دوچرخه سواری می توان پس از چند ماه چربی های این ناحیه را از بین برد.

پیکرتراشی باسن بدون جراحی

روش که برا یلاغری باسن در نظر گرفته یم شود باید توانایی کاهش سلولیت یا سطح ناصاف پویت را نیز داشته باشد تا نتیجه خوبی دریافت شود. با استفاده از روش شاک ویو می ‌توان در این ناحیه هم نتایج خوبی را دریافت کرد. معمولاً بانوان بیشتر در ناحیه باسن دچار افزایش چربی می‌ شوند. هر روش غیر جراحی که برای حذف این چربی ها استفاده می شود باید به همراه ورزش باشد تا ماندگاری آن بیشتر شود.

روش لاغری بازو بدون جراحی

ورزش های زیادی یا حرکات ورزشی زیادی وجود دارند که به طور مستقیم بازو ها را درگیر می ‌کنند و چربی های این ناحیه را از بین می‌ برند. همچنین عمل های غیر تهاجمی هم وجود دارند که با استفاده از آنها چربی های بازو کاهش می ‌یابند. درباره این روش در بخش های قبل توضیحات کامل ارائه شد.

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | کاربردهای دستگاه LPG برای لاغری ....

هزینه روش‌ های مختلف پیکرتراشی بدون جراحی

هزینه پیکرتراشی بدون جراحی به نوع عملی که انجام می ‌شود بستگی زیادی دارد. در هر روش هم نمی ‌توان به طور قطعی هزینه مشخص را اعلام کرد زیرا هزینه هر عمل به شرایط بیمار هم بستگی دارد. در برخی از روش ها تعداد جلسات برای همه یکسان نیست. هر چه تعداد جلسات افزایش یابد هزینه لاغری بدون جراحی هم افزایش می یابد. علاوه بر این مهارت دکتر پیکرتراشی بدون جراحی هم در هزینه نهایی موثر است.

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم