لاغری و فرم دهی بدن با دستگاه کولتک Cooltech

دستگاه کولتک Cooltech یک درمان غیر تهاجمی و بدون جراحی برای لاغری سریع ، بازسازی و شکل دادن نواحی موضعی چربی بدن است. با استفاده از یک فرایند خنک کننده برای از بین بردن سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف، از آن استفاده می کند دستگاه کولتک یکی از روش هایی است که افراد با کمک آن کاهش وزن و کاهش سایز مناسبی داشته و به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنند.

این روش بدون نیاز به بیهوشی و بدون هیچگونه دردی انجام می شود. همچنین از نکات دیگری که در رابطه با این دستگاه باید نسبت به آن آگاه باشید این است که در این روش هیچ گونه سوزن و برشی ایجاد نمی شود.

اغلب بیماران بر این عقیده هستند که این یک درمان آسان است که اجازه می دهد تا آنها بلافاصله پس از آن فعالیت های روزمره طبیعی خود را ادامه دهد تا لاغری سریع به وقوع بپیوندد.

کلینیک پزشکی ورزشی راشا

بهترین پیکر تراشی اصفهان | 
اندام ایده آل با دستگاه کولتک Cooltech .

لاغری سریع و بدون جراحی با دستگاه کولتک

کول تک بر اساس ویژگی آسیب پذیری سلولهای چربی نسبت به تغییرات دمایی عمل میکند. طی این روش با فریز کردن بافتهای چربی, مرگی کنترل شده در سلولهای چربی ایجاد میکنیم. این دستگاه به منظور شکل و فرم دهی و پیکر تراشی طراحی شده است.

به این مقصود هندپیس های مکنده ی دستگاه که عمل کاهش دما در آنها اتفاق می افتد برای سازگاری و مطابقت بهتر و بیشتر با شکل اندام های بدن در اندازه ها و شکلهای متفاوت و متناسب اندامهای مختلف بدن از جمله شکم, پهلو, ران, بازو و… طراحی شده اند.

این دستگاه با استفاده از اپلیکاتور های مختلف که به شکل و اندازه مناسب طراحی شده است، قادر به لاغری سریع می باشد.

درمان چاقی به روش دستگاه کولتک

درمان چاقی با روش کول تک بافت اضافی چربی و سلولیت را درنواحی مختلف بدن از بین میبرد و به دیگر بافت دهای بدن آسیب نمیزند. تمام لوازم دستگاه در دمای بالاتر از ۸ درجه سانتیگراد کار میکنند به این ترتیب دما به صورت کنترل شده در ناحیه ی انتخابی بدن کاهش پیدا کرده و به این ترتیب تخریب سلولهای چربی اتفاق می افتد.

میزان رضایتمندی بیمارانی که تحت این درمان قرار گرفته اند بیش از 95٪ نتایج ، پس از 15 روز از زمان درمان دیده شده است. این یک درمان آسان است که اجازه می دهد تا بیمار بلافاصله پس از آن فعالیت های روزمره طبیعی خود را ادامه دهد تا لاغری سریع به وقوع بپیوندد.

دستگاه Cooltech برای این که قابل کاربرد برای کل بدن باشد و تعریف مجدد تمام خطوط و انحناهای بدن امکان‌پذیر باشد، مجهز به هندپیس‌های متعدد است. در مجموع درمان با این دستگاه، عملی بدون درد، غیرتهاجمی و موثر برای از بین بردن سلول‌های چربی است.

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | 
اندام ایده آل با دستگاه کولتک Cooltech

لاغری سریع و بدون جراحی با دستگاه کولتک

1. شکل‌دهی مجدد کل بدن

دستگاه Cooltech با هدف لاغری موضعی ناحیه‌های مختلف بدن طراحی شده است. این دستگاه دارای اپلیکاتورهای متعددی است که استفاده از آن را برای تمام نواحی بدن امکان‌پذیر می‌سازد و به این ترتیب می‌توان تناسب اندام دلخواه را در کل بدن به وجود آورد.

2. حداکثر ایمنی

آزمایش‌های بالینی متعددی بر روی دستگاه Cooltech در محیط طبیعی و مصنوعی انجام شده است، نتایج تمام این آزمایش‌ها موید ایمنی کامل درمان با دستگاه Cooltech است. سابقه طولانی و مثبت دستگاه بالاترین سطح کارایی را در از بین بردن چربی تضمین می‌کند.

3. نتایج چشمگیر

بیش از یک میلیون بیمار با دستگاه Cooltech تحت درمان قرار گرفته‌اند و از این تعداد 95 درصد از نتایج عمل رضایت کامل داشته‌اند. مطالعات بالینی بافت‌شناختی تحلیل سیستماتیک چربی را تایید می‌کند.

دستگاه Cooltech از طریق ساز و کاری مبتنی بر اصل آسیب‌پذیر بودن سلول‌های چربی (آدیپوسیت‌ها) در برابر تغییرات دمایی استوار است. با استفاده از دستگاه Cooltech می‌توان چربی زیرپوستی را در ناحیه‌های متعدد بدن به ایمن‌ترین شیوه ممکن کاهش داد. این دستگاه به اپلیکاتور خلأ قابل تنظیمی مجهز است که بافت چربی را به شیوه‌ای گزینشی در داخل خود گیر می‌اندازد . و دما را به شیوه‌ای کنترل شده پایین می‌آورد. در نتیجه مرگ کنترل شده سلولی (آپوپتوز) رخ می‌دهد.

تمام تجهیزات جانبی دستگاه در دمایی بین سه تا منفی هشت درجه سانتیگراد کمک کار می‌کنند. دما با توجه به محل تحت درمان و ضخامت چین‌های چربی تعیین می‌شود.

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم