خصوصیات لاغری با دستگاه کول تک

از روش های سریع برای لاغری که نیازی به جراحی نداشته و می تواند قسمت های موضعی چربی بدن را بازسازی کند و به آن ها شکل دهد، روش کول تک می باشد. در مطلب امروز از سایت کلینیک راشا، بهترین پیکر تراشی اصفهان قصد داریم به بررسی خصوصیات لاغری با دستگاه کول تک بپردازیم. به کمک این روش افراد می توانند سایز و وزن خود را به میزان مناسبی کاهش دهند و نتیجه مد نظر خود را پیدا کنند. در طی این روش به وسیله فرایندی خنک کننده بدون این که به بافت های اطراف آسیبی برسد، سلول های چربی از بین می روند. انجام این روش به بیهوشی نیازی نداشته و هیچ گونه درد و ناراحتی در حین درمان ایجاد نمی شود.

همچنین هیچ برشی در این روش ایجاد نمی شود که می توان از مزایای دیگر این روش به آن اشاره نمود. افراد معمولا بر این باور هستند که لاغری با کول تک درمانی راحت بوده که سریعا بعد از انجام آن می توانند فعالیت های خود را آغاز نمایند تا لاغری خیلی زود اتفاق بیفتد. این روش با توجه به خاصیت آسیب پذیر بودن سلول های چربی نسبت به تغییرات دمایی صورت می گیرد. این روش بافت های چربی را فریز کرده و سبب از بین رفتن سلول های چربی به صورت کنترل شده می شود.

هدف از طراحی این دستگاه، فرم دهی و پیکر تراشی می باشد. هندپیس های مکنده ای که در این دستگاه به منظور کاهش دما ایجاد شده اند. برای سازگاری مناسب تر با فرم اندام های بدن می باشند که دارای اندازه های گوناگونی بوده که طراحی آن ها با توجه به اندام های مختلف بدن انجام شده است. کول تک به وسیله اپلیکاتور های مختلفی که دارای شکل و اندازه گوناگونی هستند، می تواند سبب لاغری سریع شود.

مزایای لاغری با دستگاه کول تک | بهترین کولتک اصفهان

این روش می تواند باعث درمان سلولیت و نیز از بین بردن بافت چربی اضافه در بخش های گوناگون بدن شود و آسیبی به بافت های دیگر بدن نخواهد زد. همه قطعات دستگاه بالاتر از دمای 8- درجه کار کرده و به این صورت کاهش دما در قسمت مورد نظر به نحو کنترل شده ای اتفاق می افتد که سبب از بین رفتن سلول های چربی می شود.
بیشتر از 95 درصد افرادی که از این روش استفاده نموده اند، رضایت خوبی از آن داشته اند.  که بعد از گذشت 15 روز از درمان برای آن ها ایجاد شده است. این روش درمانی آسان و سریع برای لاغری بوده که افراد پس از آن می توانند فعالیت های خود را مجددا آغاز نمایند تا لاغری به خوبی صورت گیرد.
هندپیس های مختلفی که در این دستگاه به کار برده شده اند، برای کل بدن قابل استفاده هستند. و می توانند همه خطوط و انحناهای بدن را مجددا تعریف نمایند. به طور کلی لاغری با کول تک روشی بدون هیچ گونه درد، بدون نیاز به جراحی و نیز کارآمد برای از بین بردن سلول های چربی می باشد.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین پیکر تراشی اصفهان

ویژگی های دستگاه کول تک چیست؟

1- ایمنی حداکثر

بر روی این دستگاه در محیط های مصنوعی و نیز طبیعی آزمایش های بالینی زیادی صورت گرفته است که همه این آزمایش ها نشان دهنده ایمنی بالای درمان با آن هستند. سابقه زیاد و نیز موثر دستگاه می تواند باعث تضمین از بین بردن چربی ها در بالاترین سطح ممکن شود.

2- نتایج خوشایند

تعداد افرادی که به وسیله این دستگاه درمان شده اند، بیش از یک میلیون نفر است که در حدود 95 درصد از این افراد از انجام آن رضایت داشته اند. بر اساس مطالعات بالینی، در این روش تحلیل سیستماتیک چربی اتفاق می افتد.
روش این دستگاه بر مبنای خاصیت آسیب پذیری سلول های چربی در مقابل تغییرات دمایی می باشد. تغییرات دما به صورتی انجام می شود که بر اثر یخ زدن بافت چربی، مرگی کنترل شده برای آن اتفاق بیفتد. به کمک این روش چربی های زیر پوستی در نواحی مختلف بدن با مطمئن ترین روش کاهش می یابند. اپلیکاتور خلأ که قابلیت تنظیم شدن را دارد در این دستگاه می تواند به صورت انتخابی بافت چربی را درون خود گیر اندازد. و سبب کاهش دما به صورت کنترل شده شود. به این ترتیب به صورت کنترل شده مرگ سلولی صورت می گیرد.
همه لوازم این دستگاه بین دمای 3- تا 8- درجه کار می کنند. این دما بر اساس ضخامتی که چین های چربی دارند و ناحیه تحت درمان مشخص می شود.

3- فرم دهی دوباره به تمام بدن

این دستگاه باعث لاغری موضعی قسمت های متعدد بدن می شود و از اپلیکاتورهای مختلفی تشکیل شده است که سبب درمان این دستگاه برای همه نقاط بدن می شود و به این ترتیب تناسب اندام برای کل بدن امکان پذیر است.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

نکات مراقبتی در تیپ بدنی اندومورف

بررسی تیپ بدنی اکتومورف

خصوصیات تیپ بدنی مزومورف

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم