دستگاه لاغری کول تک

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان قصد داریم چند نکته درباره دستگاه لاغری کول تک بیان کنیم. با ما همراه باشید.

آیا افراد سالم می توانند از آن استفاده کنند؟

تا زمانی که به طور کلی سالم هستید و هیچ گونه بیماری یا عفونت پوستی در ناحیه تحت درمان ندارید، دلایل پزشکی کمی وجود دارد که چرا نباید این درمان را انجام دهید. توجه داشته باشید زنان باردار و شیرده نمی‌توانند این درمان را انجام دهند.

هر جلسه درمان چقدر طول می کشد؟

زمان صرف شده برای یک جلسه درمانی به اندازه ناحیه مورد درمان بستگی دارد که بر تعداد جلسات مورد نیاز نیز تأثیر می گذارد. این می تواند بین ۱ تا ۳ جلسه در همان ناحیه با فاصله ۶ تا ۸ هفته باشد. یک جلسه درمان به طور متوسط حدود ۷۰ دقیقه طول می کشد، از جمله سرد کردن کنترل شده اولیه و گرم شدن کنترل شده نهایی در پایان، دما باید به -۸ درجه سانتیگراد به مدت ۶۰ دقیقه در طول جلسه درمان کاهش یابد.

نحوه درمان چاقی با روش کولتک | بهترین کولتک اصفهان

هزینه آن چقدر است؟

هزینه درمان بستگی به ناحیه (های) تحت درمان و نشانه دارد. مناطق کوچکتر ممکن است هزینه کمتری داشته باشند. نتیجه پس از استفاده از سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک دائمی خواهد بود. اکثر بیماران به کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی سلول های چربی در ناحیه تحت درمان دست می یابند و حتی به میزان ۴۵ درصد می رسند.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

برای رسیدن به نتیجه مطلوب چند درمان نیاز است؟

برای هر فرد متفاوت است که برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چند درمان نیاز است. در بسیاری از موارد تنها یک درمان کافی خواهد بود، اما گاهی اوقات ۲-۳ درمان مورد نیاز است. توزیع سلول های چربی از فردی به فرد دیگر متفاوت است و بنابراین تأثیر آن متفاوت خواهد بود. با این حال، از نظر بالینی ثابت شده است که کمتر از ۱۰٪ وجود دارد که درمان به سادگی روی آنها تأثیری ندارد. سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک از نظر بالینی بر اساس بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ درمان با رضایت مشتری بیش از ۹۰% آزمایش شده است.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

تیپ بدنی مزومورف

بهترین تمرینات با توپ پیلاتس

درمان آسیب های زانو با ورزش

دستگاه Easy Motion Skin

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم