لیفت صورت با نخ بهتر است یا تزریق چربی ؟

لیفت صورت با نخ | یکی از روش‌های درمان چروک و اثرات پیری تزریق چربی است. در این روش چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود فرد گرفته خواهد شد و به بخش‌هایی از پوست که دچار افتادگی یا چروک شده‌اند . و یا خالی به نظر می‌رسند تزریق می‌شود. در فرآیند تزریق چربی چون باید از بخش‌های دیگر بدن چربی برداشته شود به نسبت وقت‌گیرتر از لیفت با نخ است اما عوارض هر دو روند درمانی محدود است.

بهبودی پس از تزریق چربی برای جوانسازی صورت یک فرآیند تدریجی است. معمولاً برش حداقلی در صورت ایجاد می‌شود، اما مقداری کبودی و تورم وجود دارد . که به طور کلی در ۲ هفته پس از جراحی برطرف می‌شود. برخی از تورم‌های خفیف ممکن است برای چند ماه باقی بماند . و ممکن است تا یک سال طول بکشد . تا نتایج به طور کامل ظاهر شوند. اما کبودی و درد ناشی از تزریق نخ برای کشیدن صورت تنها چند روز طول می‌کشد.

نتایج ظاهری لیفت صورت با نخ یا تزریق چربی کما بیش شبیه به هم است . اما به لحاظ دوره‌ی اثرگذاری با هم دیگر تفاوت دارند؛ لیفت با نخ یک تا سه سال ماندگاری دارد در حالی که انتقال چربی صورت می‌تواند نتایجی را ارائه دهد که چندین طول می‌کشد.

بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان |  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | پکیج جوانسازی صورت کلینیک زیبایی راشا

اگر نگرانی اصلی شما از دست دادن پری صورت است، پیوند چربی صورت احتمالاً انتخاب بهتری نسبت به لیفت با نخ است، به خصوص اگر حجم بیشتری در اطراف چشم‌ها، گونه‌ها و خط فک مورد نیاز باشد. به لحاظ مقایسه‌ی اقتصادی هزینه لیفت با نخ کمتر از تزریق چربی است.


همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :

بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان |  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | انتخاب کنید : لیفت صورت با نخ یا تزریق چربی صورت ؟

آیا لیفت صورت با نخ درد دارد؟

با توجه‌ به اینکه در لیفت با نخ ، بخیه‌ها پوست را به عقب کشیده و صاف می‌کنند، ممکن است تصور کنید که این روش درمانی فوق‌العاده دردناک است. اما باید بدانید که جای نگرانی وجود ندارد، چراکه نخ‌ها معمولاً با استفاده‌ از بی‌حسی موضعی زیرپوست قرار می‌گیرند، بنابراین بیماران احساس زیادی ندارند.

همچنین برای تزریق داروهای بی‌حس‌کننده از سوزن‌های ریز (از نظر اندازه مشابه سوزن‌های بوتاکس) استفاده می‌شود . که پوست اطراف را بی‌حس می‌کند. به همین منظور شما در طول درمان خود، میزان در خفیفی را تجربه خواهید کرد. با این وجود صرف‌نظر از اینکه از داروهای بی‌حسی موضعی هنگام لیفت استفاده می‌شود . اما بعضی از افراد ممکن است حین عمل یا بعد از آن درد داشته باشند.


لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم