بررسی مزایای لاغری با دستگاه کول تک

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کولتک اصفهان مزایای لاغری با دستگاه کول تک را مورد بررسی قرار می دهیم.

شکل‌دهی مجدد کل بدن

دستگاه Cooltech با هدف لاغری موضعی ناحیه‌های مختلف بدن طراحی شده است. این دستگاه دارای اپلیکاتورهای متعددی است که استفاده از آن را برای تمام نواحی بدن امکان‌پذیر می‌سازد و به این ترتیب می‌توان تناسب اندام دلخواه را در کل بدن به وجود آورد.

حداکثر ایمنی

آزمایش‌های بالینی متعددی بر روی دستگاه Cooltech در محیط طبیعی و مصنوعی انجام شده است، نتایج تمام این آزمایش‌ها موید ایمنی کامل درمان با دستگاه Cooltech است. سابقه طولانی و مثبت دستگاه بالاترین سطح کارایی را در از بین بردن چربی تضمین می‌کند.

نتایج چشمگیر

بیش از یک میلیون بیمار با دستگاه Cooltech تحت درمان قرار گرفته‌اند و از این تعداد 95 درصد از نتایج عمل رضایت کامل داشته‌اند. مطالعات بالینی بافت‌شناختی تحلیل سیستماتیک چربی را تایید می‌کند. دستگاه Cooltech از طریق ساز و کاری مبتنی بر اصل آسیب‌پذیر بودن سلول‌های چربی (آدیپوسیت‌ها) در برابر تغییرات دمایی استوار است. دما به گونه‌ای تغییر داده می‌شود که بافت چربی در حال یخ زدن مرگ کنترل شده‌ی سلولی را به دنبال داشته باشد.

نحوه درمان چاقی با روش کولتک | بهترین کولتک اصفهان

با استفاده از دستگاه Cooltech می‌توان چربی زیرپوستی را در ناحیه‌های متعدد بدن به ایمن‌ترین شیوه ممکن کاهش داد. دستگاه Cooltech به اپلیکاتور خلأ قابل تنظیمی مجهز است که بافت چربی را به شیوه‌ای گزینشی در داخل خود گیر می‌اندازد و دما را به شیوه‌ای کنترل شده پایین می‌آورد. در نتیجه مرگ کنترل شده سلولی (آپوپتوز) رخ می‌دهد.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کولتک اصفهان

تمام تجهیزات جانبی دستگاه در دمایی بین سه تا منفی هشت درجه سانتیگراد کمک کار می‌کنند. دما با توجه به محل تحت درمان و ضخامت چین‌های چربی تعیین می‌شود.

خطرات لاغری با دستگاه کول تک چیست؟

در واقع پاسخ دادن به این سوال خیلی سخت نیست زیرا باید بدانید که این روش تقریبا هیچگونه خطرات و عوارضی را با خود به همراه ندارد و تنها در سه جلسه میتواند افراد را به فرم دلخواه خودشان برسانند.

همچنین نکته دیگری که باید در رابطه با این روش بدانید این است که هر جلسه چیزی حدود ۵۰ الی ۷۰ دقیقه زمان نیاز است تا پزشک و دستگاه کار خود را انجام دهند.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

نکات مراقبتی در لاغری با دستگاه کولتک

پاسخ به سوالاتی درباره لاغری با کول تک

آشنایی با رژیم غذایی شوک

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم