موارد منع استفاده از دستگاه کویتیشن برای لاغری چه کسانی هستند؟

در مطلب امروز از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان قصد داریم موارد منع استفاده از دستگاه کویتیشن برای لاغری را خدمت شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

  • استفاده از این دستگاه در دوران بارداری و شیردهی اکیداً ممنوع است.
  • اگر فردی مشکلی قلبی و عروقی دارد یا وسیله الکترونیکی مانند ضربان‌ساز در بدن خود دارد، استفاده از این دستگاه به او توصیه نمی‌شود.
  • کسانی که به بیماری‌های پوستی مانند اگزما، عفونت پوستی یا پسوریازیس مبتلا هستند، نمی‌توانند از این دستگاه استفاده نمایند. ضمناً اگر در ناحیه مدنظر تاتو دارید، استفاده از دستگاه کویتیشن برای شما ممکن نیست.
  • از دیگر مواردی که باعث عدم امکان استفاده از این دستگاه می‌شود می‌توان به ابتلا به بیماری‌های کلیوی، کبدی، دیابت، وجود پروتز فلزی در بدن، بیماری کبد چرب، سنگ کیسه صفرا، ابتلا به سرطان، افسردگی، هپاتیت، سل، ایدز، آسم، مشکلات انعقاد خون و… اشاره کرد.

اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتماً باید پزشک و اپراتور مربوطه را از آن مورد آگاه کنید.

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

شرایط سنی استفاده از دستگاه کویتیشن چگونه است؟

استفاده از دستگاه کویتیشن برای لاغری و تناسب اندام به افرادی که بین 20 تا 55 سال دارند، پیشنهاد می‌شود و اگر در این گروه سنی نیستید، می‌بایست نظر پزشک خود را جویا شوید.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

عوامل تاثیر گذار بر نتیجه نهایی استفاده از دستگاه کویتیشن

همان‌طور که اشاره شد، گذراندن دوره چند جلسه لاغری با دستگاه کویتیشن می‌تواند منجر به کاهش سایز قابل‌توجهی شود اما باید بدانید که نتیجه نهایی به عواملی مختلفی مانند ساختار بافت، سن، ناحیه تحت درمان، متابولیسم، داروهای مصرفی، تغییرات هورمونی، رژیم غذایی و… نیز بستگی دارد و میزان کاهش سایز شما می‌تواند تحت‌تأثیر این عوامل باشد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

درمان آسیب های زانو با ورزش

دستگاه لاغری کول تک

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

کدام افراد جزو موارد منع استفاده از LPG هستند؟

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم