بررسی نحوه درمان چاقی با روش کولتک

درمان چاقی با روش کول تک بافت اضافی چربی و سلولیت را درنواحی مختلف بدن از بین میبرد. و به دیگر بافت دهای بدن آسیب نمیزند. در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین کولتک اصفهان نحوه درمان چاقی با روش کولتک را مورد بررسی قرار می دهیم.

تمام لوازم دستگاه در دمای بالاتر از ۸ درجه سانتیگراد کار میکنند به این ترتیب دما به صورت کنترل شده در ناحیه ی انتخابی بدن کاهش پیدا کرده و به این ترتیب تخریب سلولهای چربی اتفاق می افتد.  میزان رضایتمندی بیمارانی که تحت این درمان قرار گرفته اند بیش از 95٪ نتایج ، پس از 15 روز از زمان درمان دیده شده است. این یک درمان آسان است که اجازه می دهد تا بیمار بلافاصله پس از آن فعالیت های روزمره طبیعی خود را ادامه دهد تا لاغری سریع به وقوع بپیوندد.

دستگاه Cooltech برای این که قابل کاربرد برای کل بدن باشد و تعریف مجدد تمام خطوط و انحناهای بدن امکان‌پذیر باشد. مجهز به هندپیس‌های متعدد است. در مجموع درمان با این دستگاه، عملی بدون درد، غیرتهاجمی و موثر برای از بین بردن سلول‌های چربی است.

هدف از پیکر تراشی

گاها به دنبال کاهش وزن قابل توجه، بافت پوست دچار افتادگی و شل شدگی می شود. این امر از زیبایی اندام فرد می کاهد. بافت پوست بعد از کاهش شدید وزن، حالت الاستیسیته ی خود را از دست می دهد و دیگر نمی تواند به حالت اول خود باز گردد. بنابراین حالتی شل به خود می گیرد. نگران نباشید این افتادگی و شل شدگی درمان دارد. تکنیک های مختلف پیکر تراشی، متناسب با نیاز افراد برای رفع این افتادگی و شل شدگی ابداع شدند و علم پزشکی را متحول ساختند.

مزایا و معایب لاغری شکم و پهلو با دستگاه | بهترین پیکر تراشی اصفهان

روش های پیکر تراشی باعث کاهش وزن فرد نمی شوند. بلکه این تکنیک ها، باعث رفع حالت افتادگی پوست و جمع شدن آن می شوند. با حذف چربی ها توسط روش های پیکر تراشی، از نواحی مورد نیاز؛ بافت های حمایت کننده ی زیرین حالت و فرم مناسبی به خود می گیرند.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کولتک اصفهان

این روش بدون نیاز به بیهوشی و بدون هیچگونه دردی انجام می شود. همچنین از نکات دیگری که در رابطه با این دستگاه باید نسبت به آن آگاه باشید این است که در این روش هیچ گونه سوزن و برشی ایجاد نمی شود. اغلب بیماران بر این عقیده هستند که این یک درمان آسان است که اجازه می دهد. تا آنها بلافاصله پس از آن فعالیت های روزمره طبیعی خود را ادامه دهد تا لاغری سریع به وقوع بپیوندد.

کول تک بر اساس ویژگی آسیب پذیری سلولهای چربی نسبت به تغییرات دمایی عمل میکند. طی این روش با فریز کردن بافتهای چربی, مرگی کنترل شده در سلولهای چربی ایجاد میکنیم. این دستگاه به منظور شکل و فرم دهی و پیکر تراشی طراحی شدند. به این مقصود هندپیس های مکنده ی دستگاه که عمل کاهش دما در آنها اتفاق می افتد. برای سازگاری و مطابقت بهتر و بیشتر با شکل اندام های بدن در اندازه ها و شکلهای متفاوت و متناسب اندامهای مختلف بدن از جمله شکم, پهلو, ران, بازو و… طراحی شدند.

این دستگاه با استفاده از اپلیکاتور های مختلف که به شکل و اندازه مناسب طراحی شد، قادر به لاغری سریع می باشد.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

مزیت های پیاده‌ روی چیست؟

غذایی هایی برای افزایش قدرت بدنی

نکات مراقبتی در لاغری با دستگاه کولتک

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم