بررسی نحوه عملکرد دستگاه لاغری کول تک

در این مطلب از سایت کلینیک راشا، بهترین پیکر تراشی اصفهان نحوه عملکرد دستگاه لاغری کول تک را مورد بررسی قرار می دهیم.

ناحیه تحت درمان اول با یک پد ژلی خنک پوشیده می شود كه برای حفاظت از سطح پوست به كار می رود. هندپیس ها برای دستگاه کول تک هنگام قرارگیری بر بدن و “ساکشن” در ناحیه بافت مورد درمان یک اعمال خلأ دارند تا بافت چربی در احاطه قطعه دستی قرار گیرد و بتوان دمای آن را به شیوه ای كنترل شده كاهش داد و از ساختار بافت های دیگر داخل بدن دور كرد.

این حس كشیدگی را خواهد داشت، زیرا هندپیس در ناحیه درمان كشش ایجاد می كند. سپس می توان انجماد کردن چربی را آغاز كرد. با تكیه بر این واقعیت كه سلول های چربی بدن به تغییرات دمایی نسبت به دیگر بافت ها حساس تر هستند. برای كاهش سلول های چربی عمل می كند و بنابراین می تواند با انجماد بافت چربی، به مرگ كنترل شده سلول های چربی دست یافت.

سپس بدن سلول های چربی آسیب دیده و محتویات آنها را متابولیزه می كند. بعد از حذف اپلیكاتور در پی تكمیل جلسه، ناحیه متورم، قرمز و متورم به نظر خواهد رسید؛ پزشک معمولاً ناحیه را ماساژ خواهد داد تا به تجزیه فراتر بافت چربی كمک كند و محرک تخلیه لنفاتیک باشد و بنابراین به بهبودی یاری رساند و نتیجه را بهبود بخشد كه در مقابل موجب عادی شدن ظاهر ناحیه تحت درمان تا زمان خروج شما از مطب خواهد شد.

چه قسمت هایی از بدن برای انجماد چربی به كار می رود؟

انجماد چربی با کول تک می تواند برای درمان تمام نواحی بدن كه چربی موضعی سرسخت یا احشایی در آنها یافت می شود و از طریق رژیم و ورزش حذف نمی شود، استفاده شود.

اثرات کول تک | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

کول تک یک روش درمان كاهش وزن نیست!

می تواند بر شكم، كمر، ران ها، پهلوها، پاها، بازوها و غبغب برای درمان شكم شل شده، پهلوهای برجسته، برآمدگی سینه، غبغب، بازوهای شل شده. چربی دور زانوها و چاقی شكم پس از زایمان كه تجمعات بافت چربی در آنها باقی می‌ماند، به كار رود.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین پیکر تراشی اصفهان

ماندگاری اثرات کول تک

نتایج دو هفته پس از درمان آغاز می شوند و نتیجه نهایی درمان پس از حدود 3 ماه مشخص خواهد بود و با گذشت زمان و متابولیز پوست توسط بدن، بهبودهای قابل توجهی پدیدار خواهند شد. اكثر افراد می توانند انتظار حداقل کاهش 20٪ چربی در ناحیه تحت درمان با یک جلسه درمان را داشته باشند و گزارش هایی از كاهش 45-40 درصد چربی پس از یک جلسه ارائه شده اند.

بنابراین یک برنامه با 3 جلسه درمانی معمولاً برای كاهش چربی بهینه پیشنهاد می شود. در صورت حفظ رژیم و سبک زندگی معقولانه، نتایج باید دائمی باشند. افزایش وزن و تغییرات هورمونی می توانند بر نتایج طولانی مدت اثر بگذارند. ممكن است به شما توصیه شود تا پس از چند سال درمانی محفوظ انجام دهید.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

غذاهای انرژی زا و مفید در رژیم دیابتی

رفع سلولیت با دستگاه لاغری ال پی جی

درمان انواع سردرد با ماساژ

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم