از هیر فیلر تا پی آر پی مو در کلینیک زیبایی اصفهان – کلینیک پزشکی ورزشی راشا

همراه ما باشید تا با توضیحات دکتر مرادی بیشتر با درمان ریزش مو با تکنیک هیر فیلر و PRP مو آشنا شویم :

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :

تقویت مو با هیرفیلر (Hairfiller) چگونه انجام می شود؟

گرچه روش‌های مختلفی برای تقویت مو وجود دارد، اما همه آنها برای همه افراد مناسب نیستند! برای انتخاب بهترین روش تقویت مو، قبل از هر چیز باید مشکل اصلی را شناسایی کرده و سپس روش مناسب برای رفع مشکل را انتخاب کنیم. هیرفیلر از جمله روش‌هایی است که برای پرپشت شدن مو، رفع زبری و خشکی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شاید تا به حال محصولی برای تقویت موثر مو به نام هیرفیلر را شنیده باشید. هیرفیلر نوعی تقویت‌ کننده تزریقی است که برای درمان نوع شدیدتر ریزش مو مانند آلوپسی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول که تولید شده توسط کشور کره جنوبی است، با تزریق مواد معدنی مورد نیاز مو مانند هیالورونیک اسید، باعث تحریک فولیکول‌های مو شده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

درمان ریزش مو با تزریق پی آر پی

امروزه از پی آر پی برای درمان آلوپشیا و ریزش مو نیز بهره می گیریم. آلوپسی اندروژنتیک (AGA) نوعی بیماری پوستی و ارثی و وابسته به آندروژن است که با کم شدن موهای سر در یک الگوی تعریف شده مشخص می شود. با تزریق پی آر پی به پوست سر، در چرخه رویش مو تغییری ایجاد می شود که منجر به تغییر در فولیکول های مو خواهد شد. نگرانی متخصصان پوست در سراسر جهان با توجه به محدودیت در درمان این بیماری است.

لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم