چه افرادی جزو موارد منع استفاده از LPG هستند؟

در این مقاله از سایت کلینیک راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم که کدام افراد جزو موارد منع استفاده از LPG هستند؟ با ما همراه باشید.

از آنجایی که این درمان 100٪ طبیعی است، هم برای مردان و هم برای زنان مناسب است. به دلیل ماهیت غیرتهاجمی روش LPG، این درمان هیچ‌گونه عوارض جانبی منفی را نشان نداده است. از نظر پزشکی، درمان‌ با روش LPG برای هر کسی که به دنبال یک درمان با اثربخشی بالا و فواید متعدد است، درمانی بی‌ضرر است. بااین‌حال، استفاده از دستگاه LPG برای افراد زیر ممنوعیت دارد:

  • افراد مبتلا به سرطان در حال پیشرفت
  • افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی و عفونی
  • افراد مبتلا به بیماری‌ها خونی
  • افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و تنفسی

لاغری با روش ال پی جی | بهترین کلینیک لاغری اصفهان

اگر شخصی تحت عمل جراحی زیبایی یا تزریق ژل و بوتاکس قرار گرفته باشد، برای انجام LPG باید طبق نظر پزشک حداقل 2 هفته صبر کند. لازم به ذکر است، افرادی که مبتلا به کم‌کاری تیروئید، دیابت و هپاتیت هستند، نسبت به روش درمانی LPG کمتر پاسخ می‌دهند.

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

روند درمانی LPG چند جلسه طول می کشد؟

درمان LPG endermologie یک درمان چندجلسه‌ای است و مراجع، معمولا پس از 3 تا 4 جلسه می‌تواند نتایج این روش درمانی را ببیند. نتایج دستگاه لاغری LPG می تواند از فردی به فرد دیگر بر اساس نوع بدن و شرایط آنها متفاوت باشد. برای نتیجه‌بخشی و اثر ماندگار، به شما توصیه می‎‌کنیم 12 تا 15 جلسه برای لاغری موضع، نوبت بگیرید. مدت زمان یک جلسه معمولی بسته به ناحیه بدن ممکن است بین 20 تا 40 دقیقه طول بکشد.

مهم‌ترین دوره درمان این روش، ماه اول است، زیرا در این زمان فرآیند فیبروبلاست در سطح پوست آغاز می‌شود. با داشتن یک رژیم غذایی متعادل و ورزش مناسب در این برنامه درمانی، می‌توانید اثرات و نتایج لاغری را بسیار سریع‌تر تجربه کنید.


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

دستگاه Easy Motion Skin

درمان آسیب های زانو با ورزش

دستگاه لاغری کول تک

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم