نتیجه یک جلسه درمانی سابسیژن

سابسیژن یک تکنیک موثر و کاربردی در از بین بردن اسکارهای عمیق پوستی می باشد. این تکنیک بی خطر می باشد و عوارضی برای فرد ایجاد نمی سازد. برخی افراد دارای جای جوش های فرورفته ، منافذ باز عمیق پوستی ، جای بخیه و… روی صورت و پوست خود می باشند. این افراد با مراجعه به پزشک می توانند از مزایای سابسیژن و تاثیرات شگرف آن ، بهره مند گردند.

نکته ی لازم به ذکر این است که تکنیک سابسیژن را می توان به منظور نتیجه دهی موثرتر با سایر تکنیک های عرصه ی جوانسازی پوست مانند ؛ مزونیدلینگ ، لیزر فراکشنال و … استفاده کرد.

از عوامل مهمی که سبب فرورفتگی جای جوش روی پوست می شود، ایجاد چسبندگی و فیبروز می باشد. به دنبال این چسبندگی پوست به سمت درون کشیده می شود و حالت فرورفته و عمیق بخود می گیرد.

بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان |  بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | نتیجه یک جلسه درمانی سابسیژن

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :

سابسیژن با کانولا؛ روشی عالی برای درمان جای جوش

سابسیژن با کانولا به مدت زمان زیادی احتیاج ندارد و روشی بسیار کم خطر و آسان شناخته می‌شود. نوک این سوزن دارای تیزی و برندگی نیست به همین دلیل آسیبی به بافت پوست ایجاد نمی‌کند. سابسیژن با کانولا در حقیقت روشی سرپایی محسوب شده مکه بسیار بی خطر است. این فرآیند درمان، جای جوش های بسیار عمیق را درمان کرده و هیچ اثری از آن ها باقی نخواهد گذاشت.

لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم