مزوژل تزریقی Prostrolane

پروسترولین (Prostrolane) یک نام تجاری است که برای یک ترکیب مزوتراپی مدرن استفاده می شود. مزوتراپی یک روش درمانی غیرجراحی است که در آن مواد مغذی، ویتامین ها و داروها به لایه میانی پوست تزریق می شوند.

پروسترولین در واقع یک ترکیب است که شامل پنتاپپتید Acetyl Hexapeptide-38 و همچنین سیلیکا و هیالورونیک اسید است. این ترکیب برای بهبود و آبرسانی پوست، کاهش چین و چروک و تحریک تولید کلاژن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین کاربردهای پروسترولین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. از بین بردن تیرگی پوست و درمان کک و مک حذف انواع لک‌های صورت و گردن
 2. حذف خطوط اخم و خنده و چین و چروک عمیق پوست
 3. احیای پوست به خصوص پوست اطراف چشم
 4. آبرسانی و خونرسانی پوست

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :

پروسترولین Prostrolane مزوتراپی مدرن

اصلی‌ترین عملکرد پروسترولین در مزوتراپی مدرن، تحریک تولید کلاژن است. کلاژن یک پروتئین مهم است که در پوست و ساختارهای متعدد دیگر بدن وجود دارد و برای حفظ سلامت و جوانی پوست اساسی است. با تحریک تولید کلاژن، پوست می تواند ترمیم شود، چین و چروک کاهش یابد و جوان‌سازی پوست ایجاد شود. خواندن مقاله خواب و روند تولید کلاژن به شما پیشنهاد میشود.

مزوتراپی با استفاده از پروسترولین به عنوان یکی از ترکیبات مورد استفاده، به طور معمول برای درمان چین و چروک صورت، جایگزینی حجم از دست رفته در صورت و لب ها، بهبود ظاهر پوست آسیب دیده و جوانسازی پوست استفاده می شود.

کاربرد مزوژل تزریقی بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | Prostrolane

مهم است بدانید که بهتر است قبل از استفاده از هر نوع درمان زیبایی، به مشورت و راهنمایی یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا مطمئن شوید که این روش واقعاً برای شما مناسب است و با مشکلات و نیازهای خاص شما سازگار است.

 1. ترکیبات مزوژل پروسترولین
 2. هیالورونیک اسید
 3. کمپلکس پپتید
 4. الیگو پپتید
 5. اکتا پپتید
 6. فرولوئیل الیگو پپتید
 7. والپرواپل الیگو پپتید

لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم