نمونه تزریق فیلر لب کلینیک زیبایی راشا

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی کلینیک پزشکی ورزشی راشا اصفهان :

فرق فیلر لب با ژل لب

اصطلاح فیلر لب و ژل لب معمولا به یک منظور به‌کار گرفته می‌شوند. در اصل فیلرها مواد ژل‌سازی مانند اسیدهای ژل‌سازی هیالورونیک هستند که با تزریق در نواحی مختلف صورت از جمله لب‌ها، برای افزایش حجم، تعریف کنتور و کاهش چین و چروک استفاده می‌شوند .

اما ژل لب در اصل شامل مواد مرطوب‌کننده، ویتامین E، روغن‌های گیاهی و دیگر موادی است که برای لب‌ها مفید هستند و برای جلوگیری از خشکی و ایجاد نرمی و طراوت لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع می‌توان گفت ژل لب یکی از انواع فیلر لب است؛ با این‌حال از ژل لب به‌عنوان فیلر لب نیز استفاده می‌شود.

چه‌کسانی تزریق فیلر لب انجام می‌دهند؟

شاید این‌طور به‌نظر بیاید که تنها افراد جوان یا مدل‌ها خواهان تزریق فیلر لب باشند، اما افراد مختلف با نیازها و خواسته‌ها متفاوت، می‌توانند از این روش زیبایی استفاده کنند.

معمولا افرادی که از ظاهر لب‌های خود راضی نیستند و تمایل دارند شکل زیباتری به لب‌هایشان ببخشند، برای افزایش حجم، شکل پرتر، و جوان‌تر شدن لب‌ها، یا برای نرمی و لطافت مرز لب و افزایش کنتور لب، تزریق فیلر را انتخاب می‌کنند. برخی افراد نیز با ظهور علائم و نشانه‌های پیری یا افت حجم لب، برای کاهش چین و چروک‌ها، خوش فرم شدن لب و ایجاد ظاهری جوان‌تر و جذاب‌تر، خواهان انجام فیلر لب هستند. بنابراین انجام این عمل کاملا به اهداف و نیازهای شخصی افراد مرتبط است.

بهترین کولتک اصفهان | بهترین کلینیک لاغری اصفهان | بهترین کلینیک زیبایی اصفهان | عوارض تزریق ژل لب

چرا از فیلر لب استفاده می‌شود؟

فیلر لب یکی از روش‌های زیبایی صورت، و به‌طور خاص لب‌ها است که هدف اصلی از آن، افزایش زیبایی چهره و در نهایت بالا رفتن اعتماد به نفس در افرادی است که از ظاهر لب‌های خود راضی نیستند و با انجام این عمل حس بهتری نسبت به ظاهر خود پیدا می‌کنند.

از طرفی این روش به‌عنوان یک راهکار غیرجراحی و موقت برای بهبود ظاهر لب و چهره بسیار مطرح است، زیرا فرد بدون نیاز به انجام اعمال جراحی تهاجمی می‌تواند حجم لب‌ها و مرز بین لب که کنتور لب نامیده می‌شود را افزایش دهد، چین و چروک‌های اطراف لب را کاهش دهد، بین لب‌ها تعادل برقرار نماید، افت حجم لب‌ها به دلیل پیری را بهبود بخشیده و طراوت لب‌ها را تضمین نماید.

لینک های کاربردی : 

نظر خود را بنویسید

سوالی دارید؟ ما در خدمت هستیم